Skocz do zawartości
bombel201

Wydajnosc miedzy 4.4.4 kitkat, a 5.1.1 lollipop

16 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ktory system jest bardziej wydajny na Z1?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ciekawy jestem Waszego zdania. Wedlug Was na Z1 bardziej wydajny jest kitkat czy lollipop?

Zapraszam do udzialu w ankiecie :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

wszędzie kk lepiej działa

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wydajnosc

[Dodano: 29 maj 2016 - 02:54]

Powiem tak. Bylem teraz przez tydzien na kk i na baterie nie narzekalem. Dzisiaj pol dnia jestem na lollipop 5.1.1, wiec za duzo nie moge powiedziec, ale odnosze wrazenie, ze telefon duzo szybciej dziala, ale to juz ocenie pod koniec przyszlego tyg jak dluzej bede korzystal. Jako ciekawostke moge tylko powiedziec, ze wolnego ramu na kk na start jest 500 mb z malym haczykiem, na lp jest to niekiedy i 790 mb wolnego ramu. Tylko odnosze wrazenie, ze jest jakos zdecydowanie mniej miejsca w wewnetrznej pamieci, ale to calkiem mozliwe bo przy lizaku jest wiecej jakis aplikacji dodane.

Edytowane przez bombel201

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Przecież to oczywiste, że lp 5.1.1 jest najlepiej zoptymalizowanym i najstabilniejszym softem dla z1.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pawlo421

Ja również uważam że lp jest wydajny i bardzo szybki ;) Mam zainstalowane wiele aplikacji gier nie bo nie gram ale otwarte mam 5-6 większych apek i telefon działa jak by ich nie było :) Dodatkowo podoba mi się bo jest ten material design ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydajnosc ewidetnie na plus lizaka. Telefon jest szybki to fakt, ale niestety bateria slabo trzyma. Ok telefon przez noc potrafi stracic tylko 1% - 2%, ale kupilismy taki telefon, zeby z niego korzystac, a nie wykonac jedno 5 min polaczenie dziennie i telefon ladowac co 3 dni. Mnie osobiscie mocno denerwuje to, ze nie raz musze dwa razy dziennie ladowac telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pawlo421

Mi się to nie zdarza żeby ładować 2x dziennie, dużo smsuje dzwonie, portale społecznościowe i codzień tak 4.5/5H Sot mam bez problemu ;) Ale jak go kupiłem miałem już LP jednak ja chciałem zrobić to po swojemu i wgrałem LP najnowszy flashtoolem na czysto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Ja nie wiem, jak wy uzytkujecie telefony, ze nawet dnia wam nie wytrzymuja...moj rekord to 3 lub 4 dni bez ladowania oraz doba przy intensywnym korzystaniu z neta 3g i ponad 4h sot. Srednio telefon spokojnie wytrzymuje mi 2 dni przy 2,5-3h sot. Na forum w temacie baterii mam screeny.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi