Skocz do zawartości
silver085

"Otwórz jako" brak konkretnych programów.

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, że telefon nie chcę mi "wykryć" kilku programów do odtwarzania video.

np.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bradsbrain.videolooper

lub https://play.google.com/store/apps/details?id=com.emiliogaines.videolooper&hl=pl

Jako menedżera pilków aktualnie używam "ES File Explorer", próbowałem też innych, ale żaden z nich, gdy na pliku video wybiorę opcję "otwórz jako" i potem "video" nie pokazuję mi powyżej wspomnianego progamu. Nawet gdy wybiorę opcję otwórz jako "inne", gdzie pokazuję teoretycznie wszystkie aplikacje, mapy google, sms, kontakty itp. takie które nie mają w ogóle nic wspólnego z video, to tych dwóch programów dalej nie widzi. 

Mogę w jakiś inny sposób przypisać te programy do plików wideo? Tak żebym nie musiał za każdym razem używać ich do szukania i otwierania plików video, tylko żebym mógł odtwarzać je tymi programami, klikając na nie przez jakiś menedżer plików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@silver085

ustawienia/ aplikacje (lub zarządzanie aplikacjami) / aplikacje domyślne.

tam będziesz mógł ustawić domyślny program do video. Nie wiem jak to wygląda w samsungu. Ścieżka do tych ustawień może być trochę inna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Wybacz, nie zaaktualizowałem telefonu, ostatni raz byłem tu dawno temu. Mój telefon to huwaei p80 lite.

Masz na myśli ten ekran, kiedy chcę się odinstalować aplikacje? Do kliknięcia mam tam tylko "wymuś zatrzymanie/odinstaluj", "wyczyść dane", "wyczyść pamięć podręczną" i "wyczyść domyślne" 

Edytowane przez mobopx
    Cytowanie poprzedzającego posta w całości jest niezgodne z regulaminem. Używamy @UP lub @wspomnij (pkt. 4.6 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@silver085 podana ścieżka dotyczy włąśnie huawei.

Masz na myśli ten ekran, kiedy chcę się odinstalować aplikacje?

Nie. Wejdź w ustawienia/ zarządzaj aplikacjami i na dole będziesz miał (w zależności od wersji androida) albo MENU albo APLIKACJE DOMYŚLNE 

[Dodano: 23 maj 2016 - 09:08]

PS. Nie P80 Lite tylko P8 Lite :DDD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@@silver085

Es - w nim prawdop. masz ustawioną domyślną akcję dla video. Po doinstalowaniu apki(tu odtwarzacz video) opcja wyboru (raz-zawsze) powinna pojawić się z urzędu.

Ustawienia- aplikacje - es, wyczyść dane i/lub obecny video player, wyczyść domyślne.

Ps

Nie używam ES, total commander robi to co sobie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@silver085 podana ścieżka dotyczy włąśnie huawei.

Masz na myśli ten ekran, kiedy chcę się odinstalować aplikacje?

Nie. Wejdź w ustawienia/ zarządzaj aplikacjami i na dole będziesz miał (w zależności od wersji androida) albo MENU albo APLIKACJE DOMYŚLNE 

[Dodano: 23 maj 2016 - 09:08]

PS. Nie P80 Lite tylko P8 Lite :DDD

Wszedłem w aplikacje domyślne i do wyboru mam program uruchamiający, połączenie, wiadomości, aparat, galeria, muzyka, e-mail... nic o plikach video.

@@dzidexx

Nie w tym rzecz. Nie chodzi o to że mam wybrany domyślny odtwarzacz i go nie mogę zmienić, tylko ten z którego chciałbym zrobić domyślny, nie pokazuję się i nie mogę go wybrać. 

Edytowane przez silver085

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Video looper nie pojawia się też u mnie.

Szukaj zamiennika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Właśnie gdyby to było takie proste... te dwa do których podałem link odtwarzają przykładowo 1-2 sekundowy film idealnie tak że nie widać zapętlenia, zupełnie jakby to był gif. Testowałem już pełno innych i wszystkie zapętlają z mniej lub bardziej widoczną przerwą.

Edytowane przez mobopx
    Cytowanie poprzedzającego posta w całości jest niezgodne z regulaminem. Używamy @UP lub @wspomnij (pkt. 4.6 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Ładuj pliki do jednego folderu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi