Skocz do zawartości
engels

Czy da się ustawić tło rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

engels
    Napisano (edytowane)

Witam,
    W poprzednim telefonie Sony XPeria M2, nie upgradowałem go do Lollipopa tylko zostałem przy KitKacie, i mogłem sobie ustawić dowolny obrazek jako tło rozmowy / sms'ów. Teraz mam LG K10 z Lollipopem i nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji?! Czy jest w ogóle jakiś sposób żeby ustawić swoje tło smsów/rozmowy?

Już pomijam fakt, że wolałem generalnie i ikonki i suwaczki i resztę z Kitekata który był elegancki, a ten nowy to taki delikatnie mówiąc tandetnie wygląda i strasznie dziecinnie! I te białe tła wszędzie też mnie wkurzają, chciałem sobie zapodać inne i... /ciach/

Edytowane przez bartekc00
    pkt 3.2 regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@engels

Ja z taką opcją się nie spotkałem. Pewnie jak zrobi się roota i zainstaluje jakieś modyfikacje to się da, ale nie korzystałem z czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    engels
    Napisano (edytowane)

Czyli kolejne uwstecznienie... W KiteKat bez problemu sobie ustawiałem naprawdę ładne (dowolne z plików graficznych) tła a tu, kiepsko /ciach/ :( Jak dla mnie stylistyka tego Lizaka jest beznadziejna i rzeczywiście lizakowa... KitKat był elegancki a to coś jest strasznie dziecinne. I nie da się tego zmienić...

Edytowane przez bartekc00
    punkt 3.2 regulaminu forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@engels na pewno przeszukałeś wszystkie opcje? W HTC w każdej wersji systemu była taka możliwość, przynajmniej od 4.4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@engels

Nie doczytałem dokładnie Twojej wiadomości - nie spotkałem się z możliwością ustawienia tła połączenia - Można natomiast ustawić tło konwersacji sms w ustawieniach aplikacji sms - ustawienia ogólne > motyw konwersacji. Nie wiem czy to Cię zadowoli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    engels
    Napisano (edytowane)

@@engels na pewno przeszukałeś wszystkie opcje? W HTC w każdej wersji systemu była taka możliwość, przynajmniej od 4.4.

No w 4.4. na Sonym to miałem bez problemu... Do każdej rozmowy w menu rozmowy było to do ustawienia.

@@bartekc00

Eee nie widzę nawet motywu jak wejdę w smsy, i w ustawienia ogólne to mam tylko:

wyświetlacz - żeby zezwolić na połączenia z adresami po dotknięciu,

Katalog wejsciowy - Szybka wiadomosc, i wyslanie Enterem,

Pamieć - gdzie zapisuje wiadomosci i limity i...

KONIEC! Nie ma nic o tłach ani nawet motywach :(

Edytowane przez Araa
    Nie cytujemy posta wyżej w całości,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Polecam program Textra ze sklepu darmowy i nic nie zamula a mozna zmienic tło oraz kolory dymków i są nawet wyskakujące smsy na ekranie głownym jak w normalnej aplikacji sms od LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi