Skocz do zawartości
bartekc00

Android Marshmallow - dyskusja, opinie, wrażenia, zmiany względem Lollipopa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@up 
    Nie mam roota co prawda, ale może choć trochę pomogę. Jeśli chodzi o zasięg i internet, to było dobrze i jest, więc bez zmian. Podobnie jeśli chodzi o gps, czyli odświeża często pozycję skokowo(na LP też), ale chyba nie ma tragedii jak u co niektórych.

Natomiast jeśli chodzi o baterię, to trzyma raczej tak samo, tylko od pewnego czasu, już po przejściu na MM telefon gubi % kilka naraz, tzn. w tej chwili mam 80%, by za chwilę nagle zrobiło się 77%. Być może jest to to tylko mój problem, przez np. złe ładowanie.

Do plusów można na pewno zaliczyć, że na MM telefon lepiej organizuje pamięć, przez co można więcej apek instalować, np. przy zajętej 7,5gb pamięci, na LP nie pozwalało już niczego instalować, bo niby pamięci już brakowało, natomiast na MM pozwala. Poza tym wydaje mi się, że ma MM raczej płynniej ogólnie wszystko chodzi, po zmianie launchera to już w ogóle.

Edytowane przez Daniel.
    Nie cytujemy poprzedzającego postu w całości wystarczy @up bądź opcja @wspomnij
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wanrltw

Dzięki za odpowiedź. A jak poradziłeś sobie z brakiem miejsca na aplikacje oraz ile zostało pamięci wewnętrznej (na czysto) po aktualizacji do MM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Ciężko powiedzieć ile miałem, w tej chwili na wewnętrznej mam tylko apki (2,43gb), inne (243mb), dane systemowe 4,54 gb, resztę mam na karcie pamięci. 

W tej chwili mam 7,22 zajęte (niektórych apek nie mogę przenieść), przy czym dopiero przy 7,6 zabrania mi instalować. I zaraz nowe apki jak zainstaluje (jeśli mogę) przenoszę na kartę pamięci.

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi