Skocz do zawartości
bartekc00

Android Marshmallow - dyskusja, opinie, wrażenia, zmiany względem Lollipopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam można instalować KDZ plik v20a przez KDZ UPDATER?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KingRoot niestety u mnie nie daje sobie rady :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wanrltw
    Napisano (edytowane)

Póki nie wyjdzie aktualizacja KingRoota, która będzie wstanie zrootować telefon, instalacja 6.0 jest puki co bez sensu.

Edytowane przez wanrltw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xyyy018

Pisze się "póki" ;)

Ja tam czekam na niebrandowany soft lub soft od PLAY, root nie jest mi potrzebny

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente
    Napisano (edytowane)

Prosiłbym jak ktoś będzie instalował 6.0 i robił factory reset niech da mi znać czy jest oryginalnie kalkulator, mam instalke z cm, ale nie mogę jej zainstalować ponieważ chce nadpisać systemowa i pokazuje niepowodzenie

Komuś też przestało działać otwieranie wyszukiwarki Google po przeciagnieciu palcem z kółka( które cofa na główny ekran) w górę?

Teraz wystarczy przytrzymać i działa :)

Pół dnia użytkowania i powiem że interfejs po prostu pływa, nie do porównania jak dla mnie, animacje prędkość - super, możliwość blokowania uprawnien i przerzucanie na karę pamięci - w końcu. O baterii nie mogę na razie się wypowiedzieć. Brakuje mi dalej trybu gościa. Jako duży minus dla mnie to - knock Code z min 6 stukniec i min w 3 cwiartkach -.-, wcześniej miałem 3 i było spoko,o wiele szybciej się wystukiwalo. A drugi jeszcze większy minus to za smart lock - niby w 6.0 prywatność taka ważna, a gdy np. Jesteśmy w domu i mamy bo ustawionego jako miejsce zaufane to na dole ekranu pojawia się, że telefon został odblokowany bo... I malutka ikona do zablokowania. W 5.0 była ona o wiele większą i jak ktoś nie znał naszego telefonu i by znalazł pewnie by ja nacisnął i zablokował telefon

Edytowane przez gente

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpowie ktoś jak przerzucić aplikacje na kartę pamięci? :)

Wysyłane z mojego LG-H440n za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie, którzy rzekomo otrzymali Androida 6.0, czy Spirity macie z Polskiej dystrybucji czy z zagranicznej?

Pisałem dzisiaj z przemiłą Panią z LG i tuż przed moim pytaniem, sprawdzała właśnie informacje na ten właśnie temat i wręcz krzyczała, że LG nie wypuściło w ogóle jeszcze aktualizacji do 6.0 na nasz telefon, a tym bardziej to byłby skandal, że mógłby zrobić to wcześniej jakiś operator, gdzie on nie ma do tego systemu dostępu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Hmmm to dziwne i pewnie ta Pani /ciach/ nic nie wie :P Zaktualizowane przed chwileczka za pomocą LG MOBILE SUPPORT TOOL, narzędzia LG które samo znalazło aktualizację oprogramowania :) Nasz LG Support Polska jest po prostu do niczego.

Edytowane przez bartekc00
    punkt 3.2 regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amd
    Napisano (edytowane)

z tego co ja wiem od pracownika zaprzyjaźnionego plusa to LG ma racje, plus wypuścił bete bo nie ma (szkoda zarządowi) kasy na testerów wiec wy nimi zostaliście i będzie teoretycznie na bieżąco łatał. Natomiast LG cały czas kompiluje i ma aktualnie 95% romu. Tak jak MS, Intel,NV hehe, ucza sie od najlepszych

Edytowane przez amd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi