Skocz do zawartości
bartekc00

Android Marshmallow - dyskusja, opinie, wrażenia, zmiany względem Lollipopa

Rekomendowane odpowiedzi

Sawq2

Kod serwisowy : *#546368#*440#

Jak ktoś chce wyłączyć MLT to : SVC menu>LDB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Rowniez nie rozumiem tego lametu w ciagu kilku dni dostana tez inni. Jak nie chcecie czekac to instrukcja jest podana, smieci od Plusa nie ma tylko bootanimation. Nie wydaje mi sie aby system byl jakas beta wrecz przeciwnie to najlepszy soft od LG a mialem juz ich kilka. Wszystko dziala jak marzenie bez zadnych przerobek i roota. Bateria jak na 1 dzien trzyma bardzo dobrze (zostalo 56% przy wlaczonym ekranie 2h55m). Juz mialem taka sytuacje gdy Plus dostal aktualizacje szybciej na LG L9 II i po kilku dniach dostali tez inni. Cierpliwosci, czy to na prawde az tak wiele.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kambo12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co kojarzę to sieć Plus najbardziej promuje produkty LG i to od samego początku dlaczego też by nie mieli softu wcześniej??  I potwierdzam, na razie soft bardzo przyjazny użytkownikowi. Płynny i szybki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entex
    Napisano (edytowane)

Próbowaliście ustawić kartę sd jako wewnętrzna? U mnie jest możliwość sformatowania jedynie jako zewnętrzna.

Poza tym z tej wersji jestem jak najbardziej zadowolony. Póki co działa lepiej niż 5.0.1 po modyfikacjach.

Edytowane przez Entex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie widzę zbytnio wzrostu wydajności, czasem jakby było właśnie troszkę wolniej, nie zrozumcie mnie źle, nie jest jakaś zwiecha na 2 sekundy, ale w niektórych aplikacjach mam wrażenie, że tą niecałą (plus minus, nie mierzę przecież dokładnie)  sekundę jest później. Zaznaczam, ze tylko przy niektórych aplikacjach i zaznaczam, że to moje osobiste odczucie. Po prostu dzielę się z Wami wrażeniami. 

Aaaa, co więcej, telefon mam z play, instalowałem zgodni z tutorialem Naszego Kolegi z forum, i po włączeniu tel mam brand play, tapety, dźwięki, ani śladu po tapetach, dźwiękach, animacjach plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

/ciach/soft działa jakby szybciej ale telefon grzeje się dalej tak samo ☺️ Podświetlenie także jest trochę ciemniejsze, wydaje mi się, że wcześniej przy 50% był zdecydowanie jaśniejszy...

Edytowane przez bartekc00
    usuwam niepotrzebne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amd
    Napisano (edytowane)

co do andka, why tobie sie grzeje? w jakiej sytuacji? 

Ps: zrób SS rożnych zakładek tego romu, potomni beda wiedziec jaka róznica jest fizyczna poza design drobnymi

usuwam niepotrzebne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nagrzewa się podczas użytkowania, nie gotuje go w zupie - to raczej dość logiczne

usuwam niepotrzebne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amd

i nie miał powalić, wręcz przeciwnie ;) normalne użytkowanie to pojecie względne, jednemu gry po 5h na fonie będą tez normalnym użytkowaniem a drugiemu sms, czy internet, sprecyzuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente
    Napisano (edytowane)

Jak u was z rozmowami? Na mam wrażenie że głos jest /ciach/ słaby, jak z kimś rozmawiam to jakby harczalo, na 5.0 nie przypominam sobie żeby takie coś wystepowalo. Z bateria jest podobnie jak na 5.0 mi w ciągu 6h zeszło 50% jak to na wykładach co chwilę coś na Necie siedzialem, sms, messenger, a ekran włączony przez 2,5h na 70%

punkt 3.2 regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi