Skocz do zawartości
FranciszekDolas

Galaxy S3 automatyczne pobieranie MMS z wyłączonymi danymi komórkowymi

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś widziałem rozwiązanie tego niestety nie mogę znaleźć wiem, że trzeba było grzebać w plikach systemowych gwarancja się skończyła więc mogę się za to zabrać. Chodzi mi o to aby w momencie nadejścia MMS sam włączał dane komórkowe po czym po pobraniu MMS wyłączał je, tak robi S3 z softem od T-Mobile, kupiłem czystego S3 z sieciówki i od początku tego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam jestem użytkownikiem sieci Nju mobile, nie dawno zmienilem telefon na brandowy z Play (Samsung Galaxy S3, Android 4.3) i mam problem z wysylaniem MMS, mianowicie: zeby odczytac lub wyslac MMSa musze za kazdym razem recznie wlaczyc dane komorkowe ( w przypadku wylaczonych danych wyswietla komunikat brak transmisji danych po sieci, wiadomosc zostanie wyslana po ich wlaczeniu), nie pomoglo kilkukrotne instalowanie ustawien mms i internetu z nju, zaznaczanie opcji automatyczne pobieranie wiadomosci,automatyczne pobierania wiadomosci w roamingu, rozmowy z konsultantami i pomoca techniczna zarowno z Nju jak i Orange itp. Zeby bylo smieszniej Zona ma ten sam model telefonu oraz drugi w wersji mini, tyle ze oba brandowe z Orange i po przelozoneniu mojej karty do jej telefonow, przy wysylaniu i odbieraniu MMSow dane komorkowe wlaczaja sie i wylaczaja automatycznie tylko na potrzeby odbioru lub wysylki MMSa. Czy ktos wie jak i gdzie to ustawic?

Edytowane przez szaniec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi