Skocz do zawartości
koszsz

Xperia S - nie można połączyć się z siecią GSM, brak zasięgu

Rekomendowane odpowiedzi

koszsz

Witam serdecznie,

Mam pewien problem z moją Xperią S a mianowicie:

• Przed całą zabawą działałem na oprogramowaniu 6.2.B.1.96 zaktualizowanym przez PC Companion
    • Z instrukcji zamieszczonych na forach odblokowałem bootloadera
    • Zainstalowałem Lollipopa mod xperiaoverlay (mój telefon był strasznie wolny i chciałem sprawdzić inny system)
    • Przy pomocy PC Companion przeszedłem na 6.2.B.1.96 i.....w tym momencie zablokował mi się bootloader z informacją "Bootloader unlock allowed: no"

Obecnie jakiego systemu bym nie zainstalował przez Flashtoola (tryb flashowania) to za cholerę telefon nie chce połączyć się z siecią komórkową. Przy próbie połączenia telefon długo próbuje zarejestrować się w sieci, po czym wyświetla "Karta SIM nie pozwala połączyć się z tą siecią" . Telefon widzi wszystkie sieci jakie są dostępne w tej okolicy. Przy próbie wykonania połączenia awaryjnego: "Połaczenie nie powiodło się. Kod błędu:MM #5"

Próbowałem flashtoolem zablokować i odblokować bootloader, ale niestety bez skutecznie. Mod Xperiaoverlay mam jako plik update.zip ale nie wiem jak bez fastboota mogę go z powrotem wrzucić na telefon. Nie mam już pomyslu co robić, siedzę już nad tym telefonem czwarty dzień  :crybaby:

Grzebię już długo na Youtube, forum Android oraz XDA i nie mogę znaleźć żadnego rozwiązania. Może ktoś mi pomoże? 

post-39307-0-90013300-1464289384_thumb.png

post-39307-0-90701800-1464289396_thumb.png

post-39307-0-78481500-1464289405_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi