Skocz do zawartości
grimzie

Jak poprawnie zrobić backup ustawień oraz aplikacji?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć. Musze zrobić instalacje CM na nowo ponieważ mam prawie pół na pół ang i polski (nie wiem o co chodzi) Niemniej jednak nie chce wszystkiego kasować bo ładnie sobie poustawiałem NOVE i inne aplikacje. Można zrobić jakiś backup wszystkich ustawień i aplikacji? do d722 wgrałem cm 13 z beata

Edytowane przez Levider
    Doprecyzowanie nazwy tematu. Proszę się z nim zapoznać. Literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@grimzie robisz backup Data i później po instalacji samego systemu (bez GAaps) robisz przywracanie Data i tyle. Ja proponuje Ci sprawdzić w ustawieniach czy masz wszędzie PL ustawiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I rozumiem, że wszystko zostaje zachowane, każde ustawienia nawet ikon na pulpicie, kontakty itp itd? Backup robi sie na karte pamięci? Chce wgrać inna wersje systemu. Mimo wszystko to zadziała? Bo mimo, że nazwa systemu na d722 i na beata jest taka sama, to rozmiar nieco sie różni

W usstawieniach mam wszystko na polski - mam takie pojedyńcze opcje po angielsku np jak kasuje plik to wyskakuje pół komunikatu po ang i pół po polsku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Negative

@up Chłopie, jakie Ty masz problemy... Mogę dać sobie rękę uciąć, że nie masz pół systemu po angielsku, a pół po polsku.

W CM 13 dodają co jakiś czas nowe opcje i trzeba czasu, aż zostaną spolszczone. Sam CM13 jest spolszczony w więcej niż 95% i jest tak u każdego, chyba, że zainstalowałeś sobie CM'a z grudnia, jak dopiero powstawał... 

A jak masz taki duży problem z tym, że bardzo niewielką część poleceń masz po angielsku, to wróć do stocka, tam masz wszystko w porządku. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiec co ile wychodza aktualizacje do snapshota. mniej więcej? Poza tym wkurza mnie defekt aplikacji muzyka i nie wiem czy da sie go jakoś naprawić. moze reinstalka pomoze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten defekt jest od zawsze i chyba nic z nim nie zrobią a denerwuje bardzo

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja chce również wrócić na stocka bo telefon nie dość że zaczął mi się wyłączać z nawigacją i podłączona ładowarką a ostatnio sam z siebie to bateria skacze i przez kilka dni jest okey a czasami jakieś anomalie się pojawiają to jeszcze do tego ciągle gubienie zasięgu,i jeszcze automapa mi wywala a nie długo mam wyjazd i potrzebuje pewnej nawigacji,czy może ktoś doradzić jak zachować obecny układ ikon bo trochę się tego nazbierało czy wyżej wspomniany backup pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irdo38

Tak, backup też układ ikon zapamiętuje, jeśli robisz backupa przez TWRP to nie stracisz nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak najszybciej wgrać stocka?również przez twrp przejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi