Skocz do zawartości
mavio

Aktualizacja do androida 6.0 Marshmallow

Rekomendowane odpowiedzi

mavio
    Napisano (edytowane)

Czy ktoś z forumowiczów dokonał może aktualizacji do Android 6.0 Marshmallow.

Mój telefon nie rootowany, zaktualizowany do najnowszej wersji 5.1.1. Oprogramowanie fabryczne.

Jeśli tak to w jaki sposób i czy są jakieś znaczące zmiany w stosunku do wersji 5.1.1?

Edytowane przez mavio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi Ci o bete oxygenOS 3.0?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavio
    Napisano (edytowane)

Tak, jak pisałem posiadam system Oxygen OS (Android Lollipop 5.1.1.) Oryginalny, nic nie wgrywałem. Wiem, że na inne modele nowy soft 6.0 Marshmallow już dawno pojawił się.

Miałem nadzieję, że bateria będzie dłużej trzymała, bo zauważyłem, że coraz częściej muszę ją ładować. Nie wytrzymuje od rana do wieczora. Trzeba w między czasie ją doładowywać.

NIe znam się na wgrywaniu alternatywnych oprogramowań. Dlatego pozostaje mi czekać na automatyczne aktualizację mojego telefonu.

Edytowane przez Witoslavski
    Nie cytujemy poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pewek

Ja od początku pojawienia się bety Marshmallow korzystam z tego systemu. Oxygen 3.0.1 obecnie i w porównaniu do Lollipopa to niebo, a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavio
    Napisano (edytowane)

@up

Ok, podaj kolego namiar skąd pobrać i jak zmienić oprogramowanie mojego telefonu na wersję beta

Nie cytujemy poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Chodzi Ci o bete oxygenOS 3.0?

Tak, jak pisałem posiadam system Oxygen OS (Android Lollipop 5.1.1.) Oryginalny, nic nie wgrywałem. Wiem, że na inne modele nowy soft 6.0 Marshmallow już dawno pojawił się.

Miałem nadzieję, że bateria będzie dłużej trzymała, bo zauważyłem, że coraz częściej muszę ją ładować. Nie wytrzymuje od rana do wieczora. Trzeba w między czasie ją doładowywać.

NIe znam się na wgrywaniu alternatywnych oprogramowań. Dlatego pozostaje mi czekać na automatyczne aktualizację mojego telefonu.

pojawił się ale w wersji beta.

Ja od początku pojawienia się bety Marshmallow korzystam z tego systemu. Oxygen 3.0.1 obecnie i w porównaniu do Lollipopa to niebo, a ziemia.

z tym niebem bym nie przesadzał ;)

beta jest [CIACH] niedopracowana wiele aplikacji nie działa a 1+ leci w kulki z opóźnianiem oficjalnego do czasu premiery op3, dokładnie jak samsung ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavio

A jak z baterią, poprawiła się jakość?

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest trochę lepiej ale bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pewek

Jakie aplikacje nie działają? Ja przeżyłem szok zmieniając soft - szczególnie zwracając uwagę na przegrzewanie i czytnik linii papilarnych. Mavio - na portalu znajdziesz mój poradnik: http://android.com.pl/artykuly/62233-poradnik-instalacja-android-marshmallow-oneplus-one-2-x/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

@@Pewek

Na 3.0 beta (nie wiem jak na późniejszym OOS 3.0.1, ale changelog o tym nic nie pisze) na słuchawkach przewodowych brzmi inaczej jak na OOS 2.*.

Pomijam brak Maxxaudio, ale może z tym było powiązane domyślne ustawienie DSP(przy wyłączonych efektach). Przy A2DP nie ma różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi