Skocz do zawartości
LukaszK

LG Leather Back Cover - jak wygląda skórzana klapka po dłuższym czasie używania.

Rekomendowane odpowiedzi

LukaszK
Napisano (edytowane)

Wiele osób, w tym ja przed zakupem G4 chciałoby poznać odpowiedź na pytanie, jak będzie wyglądać skórzana klapka baterii po pewnym czasie używania. Fakt, zawsze można wymienić na nową, ale koszt zakupu nie jest tani.

Prosiłbym Was o ile to możliwe, o foto klapki ze skóry wraz z informacją jak długo już używacie G4 i ewentualnie czy zaimpregnowaliście klapkę środkami chemicznymi. Jeśli oczywiście cokolwiek dziwnego stało się ze skórą przez w sumie dość krótki okres czasu od premiery. No ale, może akurat...

Z góry dzięki za odpowiedzi. ;)

Edytowane przez LukaszK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymel00

@@LukaszK

O skórę jeśli się dba to będzie wyglądała dobrze. :D

LG G4

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja nie mam większych problemów (co prawda skóra czerwona nie czarna), ale jakość powinna być taka sama), mimo że praktycznie nie korzystam z kondomów, etui czy kejsów. Noszę telefon normalnie w kieszeni i jedyne co się dzieje, to nieco wytarte rogi i fragment przy porcie usb.

https://goo.gl/photos/VaywMzYm3RgZiqH46

Telefon mam prawie od roku (kupiony na początku czerwca 2015).

Jak ktoś bardzo potrzebuje, to na aliexpresie można kupić zamienniki lub nawet oryginały za 10 do 20 dolarów z przesyłką w zależności od sprzedawcy i koloru.

Edytowane przez xarthias
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@up

Nie wprowadzaj ludzi w błąd z tymi "oryginałami" z Aliexpress, bo to 100% podróbki tę za 20-25$. Mówi Ci to osoba, która w tym siedzi. Za 12$ bez wybitego loga na skórze, a 15$ z logiem G4. Jakość dość przyzwoita jak na chińskie wykonanie, można się na pierwszy rzut oka nabrać tym bardziej jak ktoś nie ma oryginału obok ;-)

☭ Сделано в LG четырех ☭

Edytowane przez LUZ-BLUZ
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eric
Napisano (edytowane)

Telefon mam od listopada, i skóra wygląda bardzo dobrze, nie noszę żadnych pokrowców, raz na kilka miesięcy posmaruję lekko w klapkę krem, albo gdy jem chipsy mając tłuste ręce przetrę nimi skórę :P Jedynie co zauważyłem to lekkie przecięcie zaznaczone na zdjęciu ale z tego co mi się wydaje miałem je od zawsze biorę to za wadę fabryczna, no i szew jest bardziej szary wiadomo. Zdjęcia niżej    

0ed115907e515b39.jpg

ff072373b75fecf1.jpg

463a2b85fb454007.jpg

Edytowane przez Eric
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie wprowadzaj ludzi w błąd z tymi "oryginałami" z Aliexpress, bo to 100% podróbki tę za 20-25$. Mówi Ci to osoba, która w tym siedzi. Za 12$ bez wybitego loga na skórze, a 15$ z logiem G4. Jakość dość przyzwoita jak na chińskie wykonanie, można się na pierwszy rzut oka nabrać tym bardziej jak ktoś nie ma oryginału obok ;-)

☭ Сделано в LG четырех ☭

Ja tam się może nie znam, ale żona kupiła G4 bez skóry, wobec czego zamówiłem jej z ali brązową. Przyszła w blisterze wyglądającym jak oryginalny (napisane było, że korean distribution), nfc działa, na moje niewprawne oko nie różni się niczym od tej, którą wyjąłem z oryginalnego pudełka od swojego telefonu. Jakościowo ident patent. Dałem 18 baksów z przesyłką. Po pół roku puściłem na allego jako prawie nówkę, bo z ali przyszło quic circle, również w oryginalnym blisterze i z działającym nfc i qi charge.

Ja wiem, że na ali są różni sprzedawcy oferujący różnej jakości towar. Dlatego trzeba czytać opisy. I przeglądać komentarze kupujących (translate googla ftw) oraz ich zdjęcia. Spora część tego typu rzeczy pochodzi z dokładnie tych samych linii produkcyjnych co oryginały, bo w fabryce zamiast puścić na linię np 20 tysięcy sztuk, to poszło 22 tysiące, 20 dla klienta, a nadwyżka na ali ;)

Ale jak mówię, różnie może być, bo chamskie podróby też się zdarzają i trafiły mi się słuchawki tak marne, że ciężko je nawet nazwać podróbką ;) ale na szczęście, zanim klikniesz "Confirm Order Received" możesz kliknąć Dispute i w takich przypadkach prawie zawsze dostaniesz zwrot kasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Numero uno, albo bardzo podobny. Z hologramami itd. Żałuję, że fot nie zachowałem...

Edytowane przez xarthias

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi