Skocz do zawartości
mcgiwer

Telefon sam nawiązuje połączenia i otwiera aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam dziwny problem z telefonem, czasami kiedy noszę go w kieszeni to sam nawiązuje połączenie albo otwiera jakieś aplikacje, wcześniej nic takiego się nie robiło, czyszczenie rejestru połączeń nic nie daje bo nawiązuje połączenie z kontaktów. Przywróciłem oprogramowanie do ustawień fabrycznych, w sumie robiłem to przez Xperia Companion zakładką napraw oprogramowanie ( nawet wgrało mi 6.0 ), niby rzadziej wydzwania ale wczoraj ponownie telefon sam wykonał połączenie jak miałem go w kieszeni. Wygląda mi to na jakiegoś wirusa. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prz3m4s

Witam. Kiedyś miałem podobny problem jak była włączona opcja wybudzania telefonu stuknięciem w ekran. Sprawdź może akurat to pomoże o ile jest to włączone u Ciebie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie wybudzanie stuknięciem mam włączone cały czas ale nigdy nic takiego mi się nie robiło a ten egzemplarz mam prawie od roku, no cóż ale wyłączę tą opcję może chociaż poradzi doraźnie, bo kilka razy zadzwonił mi tam gdzie nie powinien ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Boss

Tryb rękawiczek wyłączony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przez opcję wybudzenia podwójnym kliknięciem. Wkładaj telefon ekranem do góry, albo wyłącz opcję DTTW i będzie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Boss

Ja mam podwójne klikniecie i noszę telefon w kieszeni spodni, kurtce w wewnętrznej kieszeni, w koszuli i nigdy nie miałem takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się zdarza tylko jak jestem spocony ;)

Wysłane z czarnego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

ja tak mam tylko w bojówkach do roboty :-)

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak, za Waszymi radami wyłączyłem dwuklik i o dziwo póki co spokój z dzwonieniem, tylko pytanie czemu tak się zaczęło robić, dotąd nic się takiego nie zdarzało a telefon przeniosłem z kabury do kieszeni z 8 miesięcy temu i telefon nie dzwonił sam, dopiero teraz no i dwuklik cały czas miałem włączony. No nic ważne że już sam nie dzwoni, dzięki koledzy za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat był już dawno temu Ale może komuś się przyda informacja co było przyczyną problemu. Telefon w końcu wylądował w serwisie bo dzwonił sobie sam nadal, okazało się że uszkodzona była płyta główna która została wymieniona i problemy z samoistnym wykonywaniem połączeń się skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi