Skocz do zawartości
mksBP

Samsung Galaxy Grand Prime - brak aktywności

Rekomendowane odpowiedzi

mksBP
    Napisano (edytowane)

Witam, dzisiaj zdarzyła mi się bardzo nieprzyjemna sytuacja, a mianowicie... Grand przestał działać. Rozładował się, podłączyłem go do ładowarki i przez kilka chwil ładował się poprawnie, po czym ładowarka zaczęła nie łapać, stale się rozłączała i włączała, nagle telefon kompletnie przestał się ładować. Zaznaczam, że nie jest to wina ładowarki, ponieważ była sprawdzana na innych urządzeniach. Aktualnie przy podłączeniu wtyku do telefonu, przez chwile ukazuję się ikonka baterii, po czym znika i telefon się wyłącza. Co może być tego przyczyną? Jak temu zaradzić? Wystarczy wymiana baterii? 

Edytowane przez mksBP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki

@@mksBP

Spróbuj wejść w download mode --> (naciśnij i przytrzymaj przycisk Home + Power + głośności, przyciski) 

Jeżeli się uda to napisz jaki masz rom i jaki operator. Może pomoże wgranie ponownie softu.

Jeżeli nie, to prawdopodobnie będziesz musiał oddać telefon do serwisu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mksBP
    Napisano (edytowane)

@maarecki 

Włożyłem inną baterię, od innego Samsunga (Core) i działał. Zostawiłem tę baterię od innego telefonu, upchałem za pomocą skrawka papieru, po czym wyłączyłem i podpiąłem pod ładowarkę. Co się okazuje, telefon znów zaczął wariować. Myślałem, że to może kwestia ładowarki, zmieniłem i okazało się, że jest wciąż to samo. Bateria okazała się być rozładowana, włożyłem ją z powrotem do Core i już się normalnie ładuje. Jak tylko naładuję się do pełna, włożę ponownie do Granda i zrobię to o czym mówiłeś.  

Edytowane przez maarecki
    poprawiono czytelność postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi