Skocz do zawartości
Klaudia Marcela Waśniewska

Bardzo szybkie rozładowanie baterii - jej wina czy telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam problem z moja bateria. Mianowicie mój LG G3 mam od roku. 3 miesiace temu zaczela szwankowac bateria ta od nowosci. Postanowilam zakupic chinski odpowiednik 3800maph. Tak wiem że to ściema z tą pojemnoscia. Mimo tego bateria długo sie ładowała i szybko znikała. Kiedy jedno naladowanie wystarczało mi na cały dzien, teraz musialam ładować do 3 razy dziennie. Uzytkowanie to samo. Pomyślalam że zakupie kolejna nowa baterie w polskim serwisie. Niestey z ta jest jeszcze gorzej. Wolno ładuje 100% do 3h. I szybko sie rozładowuje. Miałam 20% słuchałam muzyki wlaczony net, po 5 minutach telefon nagle się wyłączył i ekran pokazywal 0%!

Podejrzewam, ze to może być problem nie z bateria, lecz z telefonem. Coś się zepsuło? Oddać go do serwisu? 

Już nie mam siły i nie wiem co robić :( Proszę o pomoc! 

Edytowane przez Araa
    Poprawiam nazwę tematu. Następnym razem proszę swój problem opisać jak najbardziej szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Klaudia Marcela Waśniewska

Kupiłaś oryginalną baterię ? Jeśli tak i cały czas jest problem to oddaj do serwisu z oryginalną baterią, która w nim była, bo wygląda na uszkodzenie telefonu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje się że płyta główna jest uszkodzona

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłaś oryginalną baterię ? Jeśli tak i cały czas jest problem to oddaj do serwisu z oryginalną baterią, która w nim była, bo wygląda na uszkodzenie telefonu :(

Nie kupiłam oryginalnej baterii, ponieważ LG nie sprzedaję oddzielnie oryginałów. Nawet w media markt i w podobnych sklepach nie ma baterii do telefonów. Są tylko odpowiedniki. A ja kupiłam odpowiednik ze sprawdzonego źródła :( przede wszystkim bez chinskich znaczków. 

@@Arczibald1298

Co mogło spowodować jej uszkodzenie? I czy koszt tej naprawy jest duży? 

Edytowane przez Araa
    Nie cytujemy posta wyżej w całości. W takiej sytuacji używamy opcji edytuj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

post-228760-0-04196300-1464901532_thumb.png

Jak nie sprzedaje jak sprzedaje :) Wystarczy podzwonić po serwisach w jednych mają taniej w drugich drożej te baterie w którymś są nawet za ok. 70 zł oryginalne z autoryzowanego serwisu LG.

Edytowane przez DoNaTeLo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@DoNaTeLo

To chyba pan w Media Markt się nie zna,bo mi powiedział, że nie można kupić.... czyli za te pieniadzę które już wydałam na 2 baterie, mogłam mieć jedną oryginalną :(

aczkolwiek nie wiem czy teraz oplaca mi sie kupowac kolejna 3 baterie.... bo nie wiem czy to wina baterii czy telefonu

Edytowane przez Araa
    Nie cytujemy posta wyżej w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddaj na gwarancję tak jak Ci pisałem, przy okazji jeśli stwierdzą, że bateria uszkodzona to powinni ją także wymienić na nową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@@Spartan500

Bateria ma 6 miesięcy gwarancji, nie wymienią tylko zaproponują zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi