Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
kacper6095

Gubienie zasięgu GPS

Rekomendowane odpowiedzi

WsK84

Witam.

Dostałem z serwisu Regenersis telefon z powrotem . Wszystko działa bez zarzutu. Wymienili mi jakieś części tak jak w specyfikacji na dole + zainstalowali najnowsze oprogramowanie. Z tego co widzę po Waszych wpisach to samo wgranie oprogramowania by wystarczyło.

Mam do Was prośbę czy orientuje się ktoś czy wymienione przez nich części są OK czy są to np. jakieś zamienniki gorszej jakości ? Telefon za prawie 3 000 zł więc mam nadzieje, że nie posunęli się do takich kroków, ale wolę się upewnić bo różne opinie słyszałem o tym serwisie.

pozdrawiam

IMAG0013.jpg

Edytowane przez skolsiwo
    Grafikę ZAWSZE wstawiamy w znacznik SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wetxxx

Proponuję zamalowac twój adres pocztowy oraz numer IMEI dla bezpieczeństwa. Dostałeś link do zdjęć z regenersis? Każda część z tej specyfikacji ma swój numer. Wpisz go do wujka google. On Ci prawdę powie. Serwis robi naprawy gwarancyjne na nowych, oryginalnych częściach, więc nie wiem czemu masz obawy? Jak widać wymienili sporo części, więc to chyba nie do końca problem softu. Z ciekawości sprawdzę co to za część jak dotrę do domu.

Czy naprawa trwała 1,5 miesiąca?
    Termin oddania czerwiec, a wydania sierpień.

Send by HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WsK84

Usunąłem załącznik :).

Naprawa trwała niestety 1,5 msc. Już chciałem robić aferę przez HTC bo nie szło się porozumieć z Regenersis, ale na szczęście w końcu odesłali telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wetxxx

Miałem sprawdzić Ci te numer części, ale mam Meksyk w pracy i jak wracam do domu to już nie mam siły, żeby siedzieć przy kompie i grzebać.

Send by HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi