Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
sarzyk

Android Wear 2.0 - dyskusja, opinie, pomoc itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

HW2 sport LTE. Klikać na wersji czy aktualizacje systemu? 

Aktualnie 2.0.0.166801816

1.08.2017

Zegarek dopiero raz naładowany do pełna, wersja LTE.

EDIT2

Wszedłem do Google Play, telefon zaktualizował Android Wear i teraz system jest: 2.8.0.182823779, usługi google:  11.9.75(530-182402865) ale zabezpieczenia ciągle 1.08.2017

EDIT3

Kilka pytań odnośnie odbierania / przekazywania połączeń z telefonu na zegarek. Jak dzwoni mi telefon, wyświetla się na HW kto dzwoni, ale jak odbiorę komunikat - odbierz na telefonie?

Dane komórkowe - jeżeli dzwonię na zegarek (mam kartę z PLAY internet - da się z niej dzwonić) zegarek jest poza zasięgiem - rozwiązałem problem - trzeba odparować urządzenie od telefonu po bluetooth

Przekierowanie połączeń - co to jest? 

Wyświetlany numer telefonu - mam symbole zegarka - co to jest?

Typ sieci - pewnie 4g?

Zegarek korzysta z tego samego numeru - co to jest? karta sim i duplikat - czyli ten sam numer na jednej i drugiej - jedna telefon druga zegarek. Tylko w T-mobile jest taka usługa.

Przepraszam za OT, ale myślę, że dużo osób przegląda wątek, ktoś może hurtowo odpowiedzieć.

Edytowane przez towalski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@towalski Mam pytanie, mam ten sam zegarek Huawei Sport 2 LTE. Doszedłeś jak zrobić czy zegarek dzwonił jak się zdjemie z ręki, bo jak odłoże go to nie dzwoni.. I drugie pytanie, jak zrobić by jeśli dzwoni ktoś na zegarek, odberać telefonem. Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wojtek

Ja mam zegarek sparowany z iPhonem, więc żeby dzwonił - musi się odparować od telefonu - wtedy działa jako niezależny "smartfon - smartwatch". jeżeli jest sparowany - mam możliwość tylko odebrania połączenia, ale muszę rozmawiać przez iPhone. W ustawieniach łączności - odznacz opcję - telefon i zegarek korzystają z tej samej karty sim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja np w hw 1 mam w ustawieniach bt w zegarku opcję odtwarzania dźwięków z telefonu na zegarku. Nie ma tego u Was ?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@karateka28 jak wchodzisz w ustawienia bluetooth? Możesz wrzucić zdjęcie? Bo nie widzę czegoś takiego.

Edytowane przez towalski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak na zdjęciach. Tylko ja mam ( jak już pisałem ) "jedynkę".e510ae116b846a891412af8c2686e97a.jpgc27b1a12d67e6586f689de17164a4ce6.jpge49abda10945e0aa1c9876c84e30c687.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tej funkcji nie ma, ale myślę, że to jest spowodowane iPhonem. Pewnie gdybym sparował z Andoridem bez problemu by ruszyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 26.02.2018 o 12:54, towalski napisał:

Wojtek

Ja mam zegarek sparowany z iPhonem, więc żeby dzwonił - musi się odparować od telefonu - wtedy działa jako niezależny "smartfon - smartwatch". jeżeli jest sparowany - mam możliwość tylko odebrania połączenia, ale muszę rozmawiać przez iPhone. W ustawieniach łączności - odznacz opcję - telefon i zegarek korzystają z tej samej karty sim.

Witam ponownie, niestety odparowanie zegarka z telefonem nic nie dało. W telefonie mam inną kartę(zagraniczny numer), w zegarką inną(play Polska). Gdy dzwoni mi ktoś na zegarek to nie pokazuje mi się zeby odebrać w telefonie, tylko muszę gadać przez głośnik w zegarku. Zależy mi, żeby gdy ktoś dzwoni na zegarek gdzie jest PL karta możliwość była odebrania na telefonie. Druga sprawa, nadal jak zdejmę zegarek np. do ładowania czy położę na stole to nadal jeśli ktoś zadzwoni nawet niereaguje. Kombinowałem cały czas i nic nadal, przywróciłem fabryczne też nie. Też mam Iphone. Może coś poradzisz daj znać, albo ktoś inny. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ktoś z posiadaczy Huawei Watch dostał najnowszą aktualizację systemu, wprowadzającą sporo nowych rozwiązań w systemie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostali wszyscy ktorym zaktualiwowal sie WearOS poprzez sklep play. Nowy interfejs i funkcje nie zostaly jednak aktywowane oficjalnie na zadnym zegarku Huawei. Podobno miedzy innymi Huawei Health sie po tym sypie i aktualizacja przewidziana jest w ciagu kilku tygodni jesli ktos wierzy w zapewnienia producenta. Na dobra sprawe nie wiadomo kiedy Huawei wprowadz poprawki. W podobnej sytuacji sa uzytkownicy zegarkow Motoroli i bodajze Polara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi