Skocz do zawartości
music6

Moto x Play/Honor 7/LG G4 - na co dzień (bateria, płynność, aparat) i do gier. Do 1700zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Ramone

Z ciekawostek Moto X play i Honor 7 maja ten sam moduł aparatu Sony IMX230. Czyli można spodziewać się podobnych zdjęć. Chociaż porównując te same ujęcie jak dla mnie w skali 1 do 1 to się różnią.

http://www.gsmarena.com/huawei_honor_7-review-1279p8.php

http://www.gsmarena.com/motorola_moto_x_play-review-1325p7.php

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    music6

Jeśli chodzi o aparaty to owszem jest różnica. Z tego co widziałam w różnych porównaniach to honor ma nieco bardziej realistyczne barwy, niż moto (to chyba kwestia gustu czy lepiej realistyczne, czy lekko przesycone) i niby szybciej łapie autofocusa. 

Do plusów Honora 7 można też zaliczyć niskie nagrzewanie się. Najbardziej z nich chyba grzeje się LG G4, choć porównywalnie z Moto X Play.

Niepokoi mnie trochę kwestia wsparcia producenta na dłuższą metę w Honorze... ale za to wciąż mnie intryguje ten czytnik linii papilarnych.

Jak dam radę to jutro dorwę do ręki G4 i sprawdzę, czy dobrze mi leży, jeśli tak to prawdopodobnie zdecyduję się na niego. Jeśli okaże się, że mi nie odpowiada to póki co przekonuje mnie czysty andek w Moto X Play. Ale jeśli ktoś jeszcze ma jakieś sugestie to chętnie wysłucham.

PS. LG G4 już w moich rękach na stałe, póki co sprawuje baaaaaardzo dobre wrażenie. Dziękuję wszystkim za wyrażone opinie :)

Edytowane przez music6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi