Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
cholek3

Force Doze - bez roota

Rekomendowane odpowiedzi

kondzi0

To jak w końcu jest z tą appka? Przydaje się czy nie? Zeszłej nocy coś mi zeżarło jakieś 15% baterii... Zastanawiam się czy warto się bawić i instalować to. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zaszkodzi. U mnie coś się trochę poprawiło ale nie wiem czy to przez wipe czy przez force doze.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

U mnie takie sobie uczucia.. Po 1, po dodaniu aplikacji do whitelisty przez całą noc nie przyszło z nich powiadomienie, dopiero po włączeniu ekranu. Jeśli mamy opcję wyłączenia wszystkich sensorów, to za każdym razem po włączeniu ekranu na sekundę podświetla się do maks jasności. Dodatkowo, wczoraj po zainstalowaniu tej apki telefon przy oglądaniu filmów na yt troszkę się nagrzał i bateria uciekała znacznie szybciej..

Edytowane przez Muszczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po wpisaniu tej komendy w "cmd" wyskoczyło coś takiego w Win7 / 64bit :

daemon not running. starting it now on port 5037 *
     daemon started successfully *

to chyba dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BoyLer

Testuję tą aplikację na s6 i wygląda obiecująco, ale jest poważny problem. Mianowicie powiadomienia niektórych aplikacji, pomimo że znajdują się na white liście, nie chcą przychodzić. Dopiero po uruchomieniu ekranu od razu się pojawiają. Da się z tym coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W greenify też jest opcja do włączania aggresive doze ( rozumiem, że tyczy się to właśnie tego usypiania aplikacji) to nie jest to samo co daje nam tytułowa apk z tej strony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mandez

Podczas instalacji ADB z linku pokazuje mi: "0 files copied" i nie mam z tego tytułu na dysku folderu adb. Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi