Skocz do zawartości
cholek3

Force Doze - bez roota

Rekomendowane odpowiedzi

dyba83

Wlasnie nie bo sprawdzalem przez aplikacje Phone Info i pokazuje 0x0 , takze sprawdzalem przez 3 przyciski, zasilanie, przycisk glosnosci w dol i przycisk home i tez to samo KNOX WARRANTY VOID: 0 (0x0000), a czy moge usunac jakos to co wprowadzilem przez CMD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@dyba83

Spróbuj jeszcze zrobic wipe cache partition z poziomu Recovery. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyba83

Juz robilem  wipe cache partition i to samo, wipe data raczej nie bede robil specjalnie dla Knoxa, trudno moze za jakis czas jak sie oprogramowanie zaktualizuje wszystko wroci do normy, dzieki bladeno1 za pomoc nie chce robic juz offtopu...

Edytowane przez dyba83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@dyba83

Sama aktualizacja oprogramowania przez OTA raczej nie rozwiąże problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@dyba83
    Na screenie widzę, że masz włączone połączenie vpn. Próbowałeś bez połączenia vpn?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyba83

dobra udalo sie, dziala juz knox, wyinstalowalem My Knox, wylaczylem opcje programisty, a z tej strony https://my.samsungknox.com/  usunalem swoje urzadzenie, po chyba 3 logowaniu do Knoxa wkoncu zaskoczylo, a mialem dalej agresywne Doze w Greenify

Spoiler

Screenshot_20161105-013000.png

Edytowane przez Muszczu
    Zdjęcia oraz filmy zamieszamy w spoilerze, proszę o tym pamiętać. [4.11]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej nie wiem czy tu u was mogę o tym pisać, ale mam problem, nie mogę zainstalować force doze na xiaomi mi5, mam też LG g4 i tu już dawano mam zainstalowane... 

Pojawia mi się taki komuniakt:

Spoiler

zdjęcie.PNG

czy wiecie może o co chodzi? mam wgrany soft global

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem wam tak - wczoraj wyłączyłem forcedoze i szczerze to nie widzę dużych różnic w pracy baterii.

Spoiler

forcedoze.png

A teraz plusy wyłączenia:

- dobrze działa minutnik samsungowy (przy force doze nie odlicza do momentu wlaczenia ekranu - wiem, wiem można doinstalowac inny, ale jestem przeciwnikiem tego, bo i tak domyslny wisi w pamieci)

- moge bez problemu uzywac ftp serwera przy wylaczonym ekranie (uzywam zamiast kabla, bo ciagle pytanie o pozwolenie na dostep mnie denerwuje - btw nie uzywam windowsa i to pewnie dlatego)

- nie pojawiaja sie opoznienia w przypomnieniach (jakis tam mam "todo" programik i czasem powiadamial z opoznieniem - wylaczylem dany program z doze, ale i tak sie to dzialo czasami)

- lepiej dziala opcja smart lock dot. wykrywania kontaktu z cialem - czyli ze dziala, bo jak FD wylacza czujniki to nijak nie ma jak dzialac wykrywanie kontaktu z cialem

- telefon żwawiej reaguje po odblokowaniu (oczywiste bo przedtem musial wybudzac aplikacje, abym mogl uzyc)

Takie oto moje takie obserwacje.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Muszczu
    Zdjęcia oraz filmy zamieszczamy w spoilerze, proszę o tym pamiętać. [4.11]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@exodus.mc widze nie tylko ja jestem przeciwnikiem force doze i mamy podobne doswiadczenia 

u mnie rownież powiadomienia pojawiały sie z opoznieniem oraz nie widziałem oszczednosci baterii

jesli telefon nie generuje wakelockow w nadmiernych ilosciach po wył ekranu czyli przechodzi prawidłowo w deep sleep to nie ma najmniejszego sensu wprowadzać go jeszcze w doze... która przewidziane jest przez programistów jako wyciszenie urządzenia podczas dłuższego bezruchu (1h i wiecej)....glownie nocą

co tez przedstawiłem tutaj:

Spoiler

dla wnikliwych ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak porownacie force doze do greenify?? ktora z tych apek bardziej przydatna??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi