Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][2.3.5]i9100XXKI3

Rekomendowane odpowiedzi

lewi87

Więc ciężko będzie tu cokolwiek obiektywnego napisać skoro wyrażając własne zdanie od jednej osoby dostaje za post piwo a druga za moment mi go usuwa i daje ostrzeżenie. Wracając do tematu najprościej jak mogę - rom nie poprawia przewijania pulpitów, dalej się rwą, menu zdaży się przycinka , telefon grzeje się bardziej, innych zmian nie zauważyłem więc reasumując jest na minus a nie na plus bo nie widze poprawy a grzanie jest ewidentnym minusem a cyfry 2.3.5 w info o telefonie jakoś mnie specjalnie nie rajcują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pozwolę sobie na taki mały OT ale też o romie 2.3.5

Obejrzałem dziś filmik na YT i jakos nie podobają mi się zmiany w najnowszej wersji antka i raczej go nie bede instalował. Overscroll brzydko wygląda i jest dla mnie zbędny, z wibracji nie korzystam więc nawet nie biorę pod uwage tej ikonki, zapętlanie się głownych pulpitów też zbędne (dla mnie) gdyż korzystam tylko z dwóch :) Jestem na KH3 i nie mam zastrzeżeń a takze nie widzę potrzeby przesiadania się na nowszą wersję. Moze kolejny rom 2.3.5 wniesie więcej poprawek lub będzie ogólnie szybszy od KH3 to wtedy sie zdecyduję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5

Wrzuć te linki o których wspominasz. Chętnie bym zerknął na to co tam w tym romie słychać. Siedzę na Lightening 6.1 i nie narzekam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Byk

Próbowałem [ROM][CWM][KI3] Deodexed Stock 2.3.5 & RTL Fix CWM Online i teraz mam [ROM][KI3 2.3.5]WanamLite Rom V3.1.1, nic mi sie nie grzeje, pulpity sie nie rwą (ADW Launcher), batteria lepiej ale nie dużo, gpsfix w 2 s, poza tym zmiany raczej kosmetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam... Mam nastepujacy problem ,zaaplikowalem ROM KI3 -3plikowy i zaladowalem EXT4.pit gdzie sie zaznaczylo Re-partytion. Wrzucilem ROM wszystko jest ok. Moj SGS2 jest kupiony w niemczech i tu mieszkam ,wczoraj odkrylem na niemieckim forum ze w KIES pojawil sie oficjalny ROM DBT = Germany (Debitel) I9100XWKI4/I9100DBTKH1 (Android 2.3.4)

Oczywiscie chcialbym miec orginalny ROM wgrany przez KIES . Obecnie KIES pokazuje ,ze mam wersje nieofilcjana i nie mam aktualizacji. Sciagnelm wiec ten orginalny ROM ,ktory jest jedno plikowy ,wgrywam przez ODINa i dzieje sie cos dziwnego po restarcie wlaczeniu telefonu wyskakuje informacja "ze cos poszlo nie tak, prces zatrzymany ,wymus zamkniecie" po kliknieciu na ok. informacja znika i za chwile pokazuje sie na nowo tak ciagle .Wgrywalem Ten Orginalny ROM kilka razy ciagle to samo. Potem wpadlem na inny pomysl ,chcialem wgrac stary orginalny ROM KE2 po to zeby KIES mi pokazal aktualizacje ,wiec wgralem jedno plikowy KF2 przez Odina i du*a ,telefon zawiesza sie na logo samsunga "S" przy starcie i sie restartuje bez przerwy . Lekko mi sie kolana zatrzesly ,ale udalo sie wgrac spowrotem KI3 3 plikowy i wszystko jest ok.

Teraz najwazniejesze jaki jest sposob na to ,zeby wgrac stary orginalny ROM po to zeby KIES pokazywal ,ze jest oficjalny i udostepnil najnawsza aktualizacje ? Ja wysiadam nie wiem jak to zrobic ,moze musi byc ten stary orginalny ROM 3 plikowy tylko czy takie sa? Jesli ,ktos mial podobny problem lub wie jak to rozwiazac to z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam

Edytowane przez pawelbolo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wrzuć te linki

Tam jest tylko pokazane te overscroll, loop pulpitów i wibracja oraz jakieś benchmarki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol

Na XDA ludzie raportują, że jakość dzwięku na słuchawkach została znacząco poprawiona w stosunku do 2.3.4

Ktoś może to potwierdzić? Ja niestety jestem na delegacji i nie zabrałem ze sobą słuchawek także nie mam jak sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kukisp
    Więc ciężko będzie tu cokolwiek obiektywnego napisać skoro wyrażając własne zdanie od jednej osoby dostaje za post piwo a druga za moment mi go usuwa i daje ostrzeżenie. Wracając do tematu najprościej jak mogę - rom nie poprawia przewijania pulpitów, dalej się rwą, menu zdaży się przycinka , telefon grzeje się bardziej, innych zmian nie zauważyłem więc reasumując jest na minus a nie na plus bo nie widze poprawy a grzanie jest ewidentnym minusem a cyfry 2.3.5 w info o telefonie jakoś mnie specjalnie nie rajcują.

mi tam pulpity nie rwa na tej wersji, wczesniej byla masakra i zadnych przycinek nie mam a zauwazalem je w kh3, jak dla mnie rom na +

Na XDA ludzie raportują, że jakość dzwięku na słuchawkach została znacząco poprawiona w stosunku do 2.3.4

Ktoś może to potwierdzić? Ja niestety jestem na delegacji i nie zabrałem ze sobą słuchawek także nie mam jak sprawdzić

moim zdaniem jest lekka poprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to było wcześniej ale zauważyłem że dłuższe przytrzymanie przycisku menu skutkuje pojawieniem się wyszukiwania google.

Wysłano z mózgu z użyciem telepatii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było już od samego początku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi