Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][2.3.5]i9100XXKI3

Rekomendowane odpowiedzi

Heh to widocznie mało spostrzegawczy jestem bo dopiero teraz odkryłem ten ficzer;)

Co do wzmianki o polepszeniu dźwięku to narazie nic takiego nie zaobserwowałem.

Wysłano z mózgu z użyciem telepatii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś próbował wgrać inny ROM albo customa jakiegoś? Wgrałem sobie wersję z samfirmware i teraz nie mogę wrócić do starszej wersji ROMu ani wgrać żadnego innego oprócz 2.3.5...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może sprecyzuj bardziej swój problem ? Masz jakieś komunikaty w odinie ? My nie jesteśmy jasnowidzami i sami nie dojdziemy ocb.

Wysłano z mózgu z użyciem telepatii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słusznie... Myślałem że to bardziej ogólny problem... Wyczytałem gdzieś na XDA że po wgraniu 2.3.5 z samfirmware nie można potem wgrać żadnego innego. No i chyba cosik takiego wystąpiło u mnie. Chciałe przetestować ROM Darky'iego ale nie chciał mi się podnieść (widziałem tylko logo S2 przy starcie)... Stwierdziłem że wrócę do 2.3.4 ale po wgraniu przez ODINa (proces zakończył sie powidzeniem), jak zrobił się "autoreset" posypały się błedy jak igły z choinki po Trzech Królach. Wyglądało jakby odpaliło się stockowe recovery z tym, że zamiast standardowych komunikatów o formatowaniu sytemu, cache itp... posypały się błędy na czerwono że nie moze odnaleźć tych ścieżek... Zrobiłem reset telefonu i... widziałem już tylko ekran z logiem startowym i nic wiecej nie ruszyło... Wgrałem więc ODINem znów 2.3.5 z tym że z XDA ze starym bootloaderem... Mysląc że może w tym wina... I znó próbowałem wgrać starszy ROM i tu "powtórka z rozrywki"... Więc zostaję na 2.3.5 w wersji XXKI3 z XDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Budus

miałem podobnie. też komunikaty o braku ścieżki. nawet jak wgrałem CWM. ale wgrałem starego bootloadera, następnie KH3 - i hulał. następnie KI3 i też hula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a KH3 wgrywałeś trzy plikowego? bo ja z tym próbowałem i mi się nie powiodło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mlt

A ja mam problem z "Trybem sieci danych" - w ogole nie dziala mi polaczenie internetowe - kilkuktorne wlaczanie/wylaczanie nie skutkuje a zasieg na pewno mam.

wgralem roma z samfirmware(link z pierwszej strony) + oldbootloader + cf-root

w czym moze tkwic problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A punkty dostępu masz dobrze ustawione?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arzah

Sprawdź czy czasem w apn- ie nie masz elixir internet ma być sam internet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mlt

Wlasnie zobaczylem, ze punktow dostepu chyba nie mam w ogole(jak widac na zdjeciu)

Co powinienem zrobic?

post-75098-14255699362522_thumb.png

post-75098-14255699362781_thumb.png

post-75098-14255699363024_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi