Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][2.3.5]i9100XXKI3

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem to na dlinkach, problem byl w sposobie serwowania klucza WPA. Nie pamietam juz jaka opcja byla wlaczona, ale ustaw cxestotliwosc wymagania klucza na zero.

Wrzuc stronie z screenshotem ekranu routera gdzie sie ustawia kodowanie klucza to ci powiem co wylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, mój problem rozwiązany, ja sobie w domu poustawiałem statyczne IP dla każdego urządzenia podłączonego dla sieci, w tym momencie opcję wyłączyłem dla SGSa i net zaczął pracować jak trzeba. Nie mam pojęcia dlaczego na innych romach pracuje na takim ustawieniu, a na tym nie, ale przynajmniej teraz nie zrywa połączenia. Dzięki za porady i chęć pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie zrywania połączeń Wi-FI - miałem identycznie na tym romie ale tylko po wgraniu niewłaściwego battery moda. 3 razy flashowałem z pełnym wipe i na oryginale chodziło bez problemu. Ale po wgraniu battery moda (%wskaźnik baterii) problem powracał. W moim przypadku to ta modyfikacja powodowała problemy z siecią. Ale znalazłem innego moda w sieci i teraz wszystko jest ok.

Sprawa druga: da się wyłączyć na stałe blokadę ekranu? Może zna ktoś jakiś sposób?

Edytowane przez dstanek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Odnośnie zrywania połączeń Wi-FI - miałem identycznie na tym romie ale tylko po wgraniu niewłaściwego battery moda. 3 razy flashowałem z pełnym wipe i na oryginale chodziło bez problemu. Ale po wgraniu battery moda (%wskaźnik baterii) problem powracał. W moim przypadku to ta modyfikacja powodowała problemy z siecią. Ale znalazłem innego moda w sieci i teraz wszystko jest ok.

Sprawa druga: da się wyłączyć na stałe blokadę ekranu? Może zna ktoś jakiś sposób?

Jeśli interesuje cię widoczność procentowa ile masz baterii oraz jakie masz aktualne zużycie itp to polecam Battery Widget Pro

Auto blokadę możesz możesz załatwić tak że podświetlanie ekranu dasz na 10 min. Innego sposobu nie znam i myślę że go nie ma bo chyba nikt nie przewidział że komuś będzie przeszkadzać autoblokada ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chodzi o włączenie ekranu na stałe to proponuje free power widget tam jest opcja przełącznika always on.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi