Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][2.3.5]i9100XXKI3

Rekomendowane odpowiedzi

Budus
    Zauważyłem też błąd że w status bar cały czas świeci się ikonka włączonego "trybu milczenia"

ta ikona informuje o włączone wibracji. jeśli zmienisz na wibracja nigdy, ikonka zniknie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie bootloadera, czy nowy poza blokadą JIG-a różni się czymś od starego? Tzn. jaka jest różnica w użytkowaniu starego bootloadera z nowym softem, a nowego? Czy jest jakaś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fudiasz

Czy ten stary bootlorer mogę wgrać razem z tym 3-plikowym w odinie, czy najpierw wgrac 3plikowy i potem osobno w odinie wgrać bootloder??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do pytania @grzechot

A jakby ktoś chciał to jest link do samego starego bootloadera. Wgrywamy Odinem jako pda lub bootloader. Hotfile.com: Hébergement de fichiers par un clic: GT-I9100_OLD_BOOTLOADER.exe

Proponuję podpiąć link do pierwszego postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dyskusja skupila sie mocno na watkach samego flashowania, a ja mam inne pytanie - czy ktos kto wgral moze sie wypowiedziec jak dzialanie telefonu? szybkosc/bateria/nowosci (w koncu zmiana na 2.3.5)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

@przemolec Dokładnie to samo mnie interesuje. Czy zmiany to tylko cyferka w numerze wersji czy może coś więcej? Jak na razie ikona wibracji na pasku co raczej uznaję za wadę niż zaletę. Coś więcej? Jaka wersja GTalka/Swype? Czcionka domyślna taka jak w KI4 (pogrubiona) czy taka jak w starszych ROMach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest % bateria, crt i power menu do tego romu?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymajcie się tematu, a nie ciągle o bootloaderze. Jak ktoś będzie wiedział czym się różni, to napisze, nie trzeba tego ciągle powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na KH3 mam 5810 punktow w AnTuTu wiec ten 2.3.5 nie jest.az tak szybki jeśli patrzeć na te cyferki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @przemolec Dokładnie to samo mnie interesuje. Czy zmiany to tylko cyferka w numerze wersji czy może coś więcej? Jak na razie ikona wibracji na pasku co raczej uznaję za wadę niż zaletę. Coś więcej? Jaka wersja GTalka/Swype? Czcionka domyślna taka jak w KI4 (pogrubiona) czy taka jak w starszych ROMach?

swype 3.8.86. czy pogrubiona czcionka, czy szybszy - to już dla mnie jakieś abstrakcje i niemierzalne wartości. Ja różnicy nie widzę a gdybym miał wierzyć tym wszystkim achom i ochom ludzi po ukazaniu się co rusz to nowego romu, że niby szybszy, stabilniejszy, to chyba bym osiwiał a romy w tym tempie przyrostów sprawności powinny już śmigać zanim się dotknie ekran :D Nie wiem w jaki sposób ludzie mierzą czasy reakcji romu, na podstawie jakiej metodologii, że zauważają różnice w pracy romów stockowych na takim sprzęcie, gdzie wszytko i tak uruchamia się niemal natychmiastowo...

Nie zauważyłem też tego o czym pisze któryś z przedmówców, jakoby wifi miało lepszy zasięg a z 3g na H przełączało się w 1 sekundę.

Jedyne co zauważyłem to to, że po wgraniu 3 plikowego romu zgodnie z zasadami nie skasowało mi pamięci w telefonie i wszystkie dane pozostały.

Wkurzający jest bug z ikonką wibracji. Uważam, że to bug bo odchodzi od dotychczas przyjętych norm, w ktorych pojawiała się ona dopiero w momencie przełączenia aparatu w tryb wibracji - tutaj muszę wibrę wyłączyć całkowicie, żeby tę irytującą ikonkę skasować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi