Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][2.3.5]i9100XXKI3

Rekomendowane odpowiedzi

abad0n

Sugerowanie się "cyferkami" moim zdaniem to ciężka głupota, rom działa bardzo szybko i w porównaniu do 2.3.4 jest jak rakieta. Bateria też zachowuję się bardzo dobrze, po 24h zostało jej 65%, przy 3G i pełnej synchronizacji, trochę netu i grania w Cut The Rope.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego nie przesadzasz aby?

Już kilka osób z forum skarżyło się na powolne działanie, w tym ja, więc jednak te "cyferki" są trochę miarodajne.

Wysłano z mózgu z użyciem telepatii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abad0n

No ja generalnie "skarże" się w takim razie na szybkie działanie :-) Nie mam w tym momencie czego zarzucić temu ROMowi, a działa widocznie lepiej niż KH3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arzah

Moje odczucia odnośnie szybkości, rzeczywiście działa bardzo szybko i jestem pod wrażeniem ale wynik w antutu bardzo niski dziwne ale prawdziwe, miałem 4600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie również rom działa szybko. DLa mnie takie gadanie czy jest szybszy i ile punktów zdobywa w benchmarku to bajki. Ja zawsze robie reset kodem do fabrycznych ustawien. Nawet robie przed flashem i 2 razy po flashu. Czysci sie tel ze smieci pozotalych ze starego romu. Jak dla mnie to pomaga... Według mnie rom chodzi dobrze a nawet bardzo. Jeszcze ani razu nie mialem zadnych z nim problemow. Dlatego podawanie punktow nie przekonuje mnie do niczego bo mowie jeden zrobi reset po flashu inny nie, kolejny ma zapchana pamiec w telefonie itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dla mnie również rom działa szybko. DLa mnie takie gadanie czy jest szybszy i ile punktów zdobywa w benchmarku to bajki. Ja zawsze robie reset kodem do fabrycznych ustawien. Nawet robie przed flashem i 2 razy po flashu. Czysci sie tel ze smieci pozotalych ze starego romu. Jak dla mnie to pomaga... Według mnie rom chodzi dobrze a nawet bardzo. Jeszcze ani razu nie mialem zadnych z nim problemow. Dlatego podawanie punktow nie przekonuje mnie do niczego bo mowie jeden zrobi reset po flashu inny nie, kolejny ma zapchana pamiec w telefonie itd.

Dokładnie a jeszcze inny przywraca programy z titanium backup z innej wersji romu wraz z danymi. Ile osób tyle możliwości.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli powiedzcie mi proszę,ten bootloader ma w nazwie pliku "code"?wgrywa się go jako pda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie nie narzucajcie drugim swojego zdania-jezeli u jednego dziala wolniej to u drugiego moze smigac jak rakieta;-)

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok ale powiedzcie cos o baterii i powrocie grzania procka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol

Uzycie baterii 36% przez 21h 55min, pozostało 64% przy czym:

Wyświetlacz 1h 41min

System Android 55min

Tapatalk 20min

Połączenia głosowe 11min

Jasność wyświetlacza AUTO, Włączone 3G/HSDPA, synchronizacja 2 skrzynek pocztowych, dane w tle, lokalizacja włączona

Bateria rozszerzona od Samsunga (2000mah)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi