Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][2.3.5]i9100XXKI3

Rekomendowane odpowiedzi

ok ale powiedzcie cos o baterii i powrocie grzania procka...

Grzeje mocniej niż na 2.3.4. Ciekawe jest to, że mniej zasobów systemowych zużywa. Może zaczęli pełne 2 rdzenie 2 końcu wykorzystywać i zwiększyli jako default taktowanie z 800 MHz na więcej. Bateria trzyma zdecydowanie lepiej ale wynika to pewnie z większej optymalizacji 2.3.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie nie grzeje sie mocniej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, moze mi ktos powiedziec co daje zmiana CSC? zacząłem się tym bawic i telefon przestal dzialac poprawnie, np nie moge teraz udostepniac internetu. Co najlepiej wybrac z tej listy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wytłumaczcie mi proszę jeszcze jedno,czy jak nie bawię się łamaniem oprogramowania typu root itp itd to czy przy wgraniu nowego roma muszę ładować tego starego bootloadera?zupełnie tego nie rozumiem.dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ dolo

Sprawdz news na ##### :)

A co do romu to prosze o wypowiadanie sie na jego temat nie tuz po flashu tylko po kilku godzinach uzytkowania lub na drugi dzien, gdyz to oczywiste ze czysty tel po swiezej instalacji jest szybki. Co innego gdy mamy juz zainstalowane wszystkie aplikacje ktore mielismy na poprzednim romie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moje odczucia odnośnie szybkości, rzeczywiście działa bardzo szybko i jestem pod wrażeniem ale wynik w antutu bardzo niski dziwne ale prawdziwe, miałem 4600

Jesli ktos ma za niskie wyniki w antutu proponuje odinstalowac takie programy jak SetCPU i zrestartowac ze dwa razy telefon. pozniej ponownie sprawdzic wynik w antutu :).

nie wszystkie kernele toleruja tego typu programy ( gdzies na XDA byla tez o tym wzmianka i wytlumaczenie dlaczego tak jest ), a chyba tu w 2.3.5 uzyty jest nowy kernel.

nie upieram sie ze jest to na 100% taka sytuacja ale sam mialem podobna na innym romie z innym kernelem wiec moze to jest i tu powod niskich wynikow. moze byc rowniez odwrotna sytuacja :).

U mnie nie działa ten kelner.

u mnie "kelner" sprawuje sie na 5. nawet rano kawe do lozka przyniesie :):):)

sorki za offtop nie moglem sie powstrzymac heheh :)

Edytowane przez martin73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kukisp

dzis bylem milo zaskoczony, w trakcie jazdy do szkoly sluchalem muzyki nie wiem ile dokladnie ale z 20 minut, pozniej jeszcze przez 2 godziny bateria byla na 100% . caly czas byl aktywny gps bo zapomnialem wylaczyc, jednak potem pare aplikacji, troche neta po szkole i aktualnie jest 77%

wczorajsze antutu 5499

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bofff

Cóż ja po dniu jestem zadowolony. Nie widzę niższej szybkości systemu (AnTuTu 5800 na stockowym/CF, przywrócone z titanium 80 aplikacji) nie grzeje się a bateria sprawuje się równie dobrze/trochę lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po wgraniu romu , roocie cf-em i przywroceniu backupu mialem wynik ponad 5960. Teraz jade na kernelu speedmod i jakos daje rade. Jakiejs duzej roznicy nie odczuwam.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie jasne info kiedy wgrywamy

stary bootloader. Mody!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi