Skocz do zawartości
sebusmen69

Serwis i gwarancja - opinie oraz pytania przed wysyłką telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czytalem wiele o gwarancji ale niestety nie wiem ciezko mi to pojąć jesli rozchodzi sie o kolor srebrny gdyz taki w polsce nie wystepuje. Otoz chciałabym zakupic telefon w anglii w sklepie samsunga (czyli bez zadnych Brandow) i kwestia gwarancji... bedzie ona w polsce czy bd musial wyslac tam? Dziękuję za informację:)

Edytowane przez Gwozdek
    Uogólniłem nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XTeK1

Raczej nie powinno być problemów, może ktoś już naprawiał to bliżej powie.

Ja kupiłem u siebie w Belgii a że niby w uni to naprawiają wszystko jak należy bo ponoć sprawdzają po imei czy jakoś.

Z arabii jest sporo na allegro fonów i te niestety nie są uwzględniane przez serwis to wiem na bank więc radzę przed zakupem fona sprawdzić pochodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arlton

Nie wiem czy to jakiś problem ale chyba najlepiej zadzwonić na infolinię Samsung i wiesz wszystko z pierwszej ręki, a nie że ktoś coś gdzieś usłyszał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem na infolinie kompletnie nie mogłem się dogadać z gościem - porażka. Naprawdę nie wiem kogo oni tam zatrudniają. No na stronie samsunga pisze że wszystkie z unii europejskiej. Ostatnio kupowałem tam gdzie chciałbym kupić s7 w Anglii i było tylko coś takiego jak w załączniku. Bardzo dziwne. Nie było z 5tka problemów żadnych wiec na gwarancję na szczęście albo nie szczęście nie musiałem odsyłać. Zadzwonię jeszcze raz na infolinie i możne ktoś mądrzejszy sie trafi ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

6b0f38f71eae13873c76f7a69b736afd.jpg

Edytowane przez maarecki
    zdjęcie [spoiler] - poprawiono czytelność postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Zadzwoń do CCS albo regenesis czyli serwisów samsunga i spytaj ich czy przyjmą.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiec wreszcie jakis ogarnięty ziom mi powiedzial. Gwarancja jest na tylko na części czyli jakby co to caly telefon do wymiany na nowy tylko w anglii a w polsce prawdopodobnie tylko na takie części ktore nie zawieraja w sobie kolory srebrnego. W zyciu łącznie dzwoniłem do nich 4 razy i pierwszy ktos co faktycznie cos wiedział. Jutro zadzwonię do ccs i napisze co oni na to. A co do tych wyzej papierow to ja ich prawdopodobnie nie poprpsilem o fakture ani paragon wiec nie dali tylko było dawniej tskie cos jak w spoilerze wyzej a teraz rzekomo nie ma już czegoś takiego tylko właśnie faktura lub paragon :)

Edytowane przez sebusmen69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cra89

Nie do konca chyba tak bo w Polsce mozna kupic S7 w kolorze silver w sieci orange. Wiec jest w oficjalnej dystybucji.

Chocia nie wiem czy s7 czy s7e tez... ale ciekawi fakt, ze w sklepie srebrenj kuoic nie mozna. A biala wersja tylko w media expert...

Edytowane przez cra89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie dzwoniłem dziś do nich cena taka jak rynkowa (bez umowy żadnej) także problem powinnien być rozwiazany. A U orange gwarancja producenta takze czego wiecej chciec :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy jest w Orange s7 EDGE srebrny, ale s7 flat w tym kolorze jest dostępny na 100%. Sam taki przez 2 tygodnie posiadalem. Tak nawiasem mówiąc już mi zbrzydly strasznie te różne kolory od samsunga... i o ile kupiłem kiedyś s6 EDGE w kolorze złotym bo mi się mega podobał, tak s7 w srebrnym kolorze już mnie do mdłości doprowadzal i więcej nie kupię telefonu w innym kolorze niż czarny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pani mowila że tylko s7 w srebrnym a potem ze jednak nie bo ktos juz o to pytal i wczoraj nie było ale dzis srebrny edge jest juz. Co do kolorow hmm fajnie by było miec mniej spotykany bo ja akurat nie lubie monotonnosci i jakos tak wiedzieć że inni maja to samo takze kwestia gustu a wiadomo przysłowie kazdy zna :F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi