Skocz do zawartości
sebusmen69

Serwis i gwarancja - opinie oraz pytania przed wysyłką telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

@mrozik888 biegnij do pierwszego lepszego autoryzowanego serwisu zamiast dalej klepać posty na forum..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam pytanie, zakupiłem na allegro z tej aukcji S7 Edge (stan aukcji jest na 13 września, czyli wtedy kiedy kupiłem)

https://allegro.pl/samsung-galaxy-s7-edge-g935-32gb-black-etui-fv23-i7534282346.html?snapshot=MjAxOC0wOS0xM1QwMDoyNjoyNi4yMTNaO2J1eWVyO2IzYzRkZGE3MTdiYmU1YmJhNzIxYTMxMjgzMGRjMWNmMGVmZGIwMzZlZmM0MmJmMjIzMTY5MzJhYTMyMDc0ZmM%3D

Telefon był cały komplet, czy jeżeli dostałem jako dowód zakupu tylko paragon (jest w nim vat, dane firmy itp, nie napisałem ze chcę fakturę vat to pewnie dlatego mi nie dali :)to na pewno wystarczy to do ubiegania się o gwarancję producenta?

Przed zakupem zapytałem się o gwarancję i odpisali mi: "tak jest to oficjalna gwarancja samsunga"

Pytam się bo chciałem się upewnić czy paragon wystarczy czy pisać do nich o przesłanie faktury itp. Telefon miał angielska ładowarkę + przejściówkę, więc zapewne nie był z Polski, ale chyba gwarancja obejmuje na całą Europę (da się jakoś sprawdzić po imei skąd jest tel?)

Tel używany tylko ponad 2 miesiące, ale chciałem go sprzedać, gdyż udało mi się zdobyć po dobrej cenie S9+, a chciałbym być pewny co do gwarancji.

Edytowane przez pyramid_head

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi