Skocz do zawartości
sebusmen69

Serwis i gwarancja - opinie oraz pytania przed wysyłką telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

Brak zdjęć chociażby pudełka, w opisie brak przejściówki mini USB do usb. Poproś sprzedawcę o jakieś zdjęcia lub dowód, że to dystrybucja polska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lili0m
    12 minut temu, cholek3 napisał:

Poproś sprzedawcę o jakieś zdjęcia lub dowód, że to dystrybucja polska.

Jak ten dowód może wygądac? Bo przyznaje się nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Dowód zakupu w polskim sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noroo

Witam

Chciałem się podzielić z wami moją sytuacją jaka spotkała mnie przy oddaniu telefonu do serwisu.

Otóż pod koniec września oddałem mojego samsunga s7 edge do autoryzowanego serwisu samsunga. Oczywiście z nadzieją ze naprawa nastąpiło miarę szybko. Niestety mija tydzień, dwa, trzy... jak chciałem się dowiedziec co z telefonem to cały czas słyszałem ze "serwis czeka na czesci". Myślę spoko żeby części nie mieli?!...

Po 4 tygodniach serwis napisał SMS ze zaprasza po odbiór tel. No to ja szczęśliwy jadę i rozczarowanie, Pan w serwisie daje mi list upowazniajacy na wymianę telefonu na nowy...

Jadę do komputronika 27 października. I oddaje ten papierek. I do dzisiaj nie mam telefonu w komputroniku nic mi nie powiedzą bo nie wiedzą.. trzeba czekać:-D

I ja się pytam. Czy serwis nie mógł oddać nowego telefonu? Poważnie mają takie problemy z dostawami części zamiennych?

Mieliście styczność z taką sytuacją w komputroniku? Podobno nie ma określonego czasu jaki mają na naprawę / wymianę sprzętu. Czyli mogą mi ten telefon wymieniać nawet do marca?

Płacąc takie pieniądze (bo tel zamówiłem w przedsprzedaży) jak serwis tak i sklep powinni ruszyć du*e i dołożyć wszelkich starań aby jak najszybciej rozpatrzyć reklamacje.

Ale serwis samsunga to jest masakra :-/

Oczywiście mi na ekranie wyskoczyła różowa pionowa linia:-) i z czasem się powiększyła.

Aha o tel. Zastępczym nie ma mowy. W sumie po co tel przecież każdy ma w domu po 20 telefonów :-D

Pozdrawiam :-)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez noroo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam niemal identyczny problem i przebieg reklamacji przebiega bardzo podobnie tyle że mój telefon reklamuje w salonie Play a przyczyną reklamacji jest zapadnięcie przycisku podgłaszania.Dzisiaj próbowałem dodzwonić się do Samsunga to zapomnij nikt nie odbiera telefonu.Żenada i kpina z klienta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzecznik praw konsumenta i spytaj na czacie samsunga. Ja miałem problem z fiksującym językiem w telefonie sytuacja była tak nietypowa, że nawet na necie nie mieli instrukcji, a na czacie dostałem odpowiedź w ciągu 24h z dokładnymi instrukcjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noroo

@tomty79 W moim przypadku telefon do samsunga raczej mnie nie ratuje. Oni już pokazali klasę teraz pokazuje komputronik... traktują nas jako klientów jak jakieś /ciach/... :-/

@sebaelo poczekam do końca tygodnia. Jak sprawa nie ruszy to będę zmuszony skorzystać z oferty rzecznika praw konsumenta. 

Edytowane przez Muszczu
    Słownictwo użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xSkyer

U mnie pojawiła się linia na wyświetlaczu i oddałem do serwisu.

Po 2 tygodniach dostałem papierek i trzeba było jechać do sklepu. W sklepie nie było to zwrócili pieniądze (mediamarkt).

Pośpieszałem też ich trochę na live chat i nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi