Skocz do zawartości
MroziQ

Jaki ROM możecie polecić by był płynny i bez większych błędów.

Rekomendowane odpowiedzi

MroziQ

Witajcie :) Moja dziewczyna ma ten model telefonu i działa jak proteza a nie smartfon... Patrzę na ROMy jakie są dostępne ale chyba każdy ma jakieś bugi. Możecie polecić coś, co będzie w pełni sprawne czy zostaje tylko walka ze stockiem?

Sent from my Galaxy S7 Edge using Tapatalk

Edytowane przez Araa
    Revising the topic name and some posts. Because of that a colleague is not of Polish and translator does not translate well. I apologize in advance.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@@MroziQ I think the STOK is best. Do HR plus root and removed completely unnecessary applications. These, of course, that you do not use and occupy the framework of the phone. Or another custom rom, CM maybe :)

Myślę, że stok jest najlepszy. Zrób HR plus root i pousuwaj niepotrzebne aplikacje. Te oczywiście, których nie używacie i zajmują ram w telefonie. Albo inny custom rom, może CM?

Edytowane przez Araa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie chcesz bugów to zrób jak kolega wyżej + zmień luncher na np nova do tego opcjonalnie możesz wgrać sam custom kernel :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak miałem L9II to siedziałem na cm 11 i było bardzo dobrze. Obecnie (telefon ma ojciec) telefon jest na stocku po hr i działa w miarę dobrze. Wystarczy zrobić root ( aplikacja KingRoot jedno kliknięcie i mamy roota) powywalać śmieciowe aplikacje i telefon działa przyzwoicie.

Tapatap z LG G4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, telefon mam od około 6ciu lat, wczoraj coś mu się porobiło i jedyne na co reagował to tryb emergency, próbowałem do skutku przełączyć do trybu download, coś się stało i sam wszedł w tryb download. Teraz działa ale ma zainstalowane jakieś dziadostwo MyWind i ni cholery nie umiem tego usunąć bo metody na roota które znałem nie działają. Obsługa LGFlashTool2014 nie jest mi obca. W tej sytuacji moje pytanie brzmi, męczyć się ze zrootowaniem i wywalić niepotrzebne aplikacje czy może jakiś inny soft do tego telefonu? Nie musi być nawet najnowszy byle discod i firefox (albo coś lżejszego) działało. Za każdą pomoc z góry dziękuję.

Dodam, że wgrałem D60520d_00_0105.kdz niby POL (cokolwiek to znaczy).

Edytowane przez Haker120

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi