Skocz do zawartości
matejank

Samoistne restarty SW2 po aktualizacji fona do 6.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zaktualizowałem wczoraj Z3 do 6.0.1 (brand Orange) i zaczęły się samoistne restarty SW- dziś w ciągu dnia już dwa razy, gdzie od grudnia w sumie może zrestartował się ze 2 razy. A i parowanie trwa wieki... Czy ktoś, coś może wie na ten temat???

Edytowane przez matejank

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

ostatnio aktualizowałem swoją Z3 do 6.0.1 (brand Orange) jednak nie spotkałem się z tym problemem. Zauważyłem natomiast, że obniżył się zasięg działania (bluetooth?) - do kilku metrów. Wcześniej mogłem chodzić po całym budynku i miałem zasięg.

Zniknął też widget do obsługi Endomondo na SW2. Napisałem w tej sprawie do Endomondo, ale umywają ręce twierdząc, że nie wspierają SW2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Artok

@@czarnyleon

Czy skonfigurowałeś na nowo zegarek po tej aktualizacji? Dla pewności możesz sparować go ponownie, instalując wszystko od nowa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji zegarek wymagał ponownego parowania. Poza tym próbowałem juz parę razy parować i reinstalować aplikacje do obsługi SW2. Próbowałem tez rożnych wersji Endomondo bez rezultatu. Nie pojawia się również widget od Ghostracker do odslugi Stravy a nawet widget do sterowania aparatem (Rozszerzenie Aparat).

Edytowane przez czarnyleon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Artok

Testowałeś na innym sprzęcie? Chcę wykluczyć złe działanie zegarka. To mało prawdopodobne, ale mogło się coś stać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie trochę się uspokoiło- powyłączałam trochę powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie ma problem z brakującymi widgetami pod Androidem 6.0.1? Albo inaczej, czy ktoś z was ma telefon z androidem 6.0.1 i poprawnie działa mu widget od Endomondo?

Edytowane przez czarnyleon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ct65

O ile pamiętam, na z1 z lp 5.1.1 widget endomodo działał mi tylko do momentu zablokowania ekranu w smartwatchu.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi