Skocz do zawartości
CinQ

Android 6.0 Samoistna zmiana wzoru blokady, Leeco Le2, Helio x20.

Rekomendowane odpowiedzi

CinQ

Witam, jestem posiadaczem Leeco Le 2 od 3 tygodni, do wczoraj wszystko śmigało aż miło, jednak wczoraj niepodziewanie rysując wzór na ekranie blokady, wyświetliło "niepoprawny wzór". Generalnie blokadę tę ustawiłem od razu po otrzymaniu telefonu, wraz z fingerprintem. Telefon bez problemu odblokować mogę odciskiem palca, jednak wiadomo, że prędzej czy później będzie potrzeba wprowadzenia wzoru, który sam z siebie zmienił się na inny niż był ustawiony (przynajmniej kilka razy dziennie, odblokowywałem w ten sposób telefon przez te 3 tygodnie i było wszystko ok). Aby zmienić ustawienie blokady, niestety ale trzeba najpierw narysować "poprawny wzór". Tak więc mam z tym problem, a chciałbym uniknąć wipe, czy przywracania ustawień fabrycznych... Urządzenie pracuje na androidzie 6.0 z nakładką EUI 5.8, procesor Mediatek Helio x20. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@CinQ masz pewność że dotyk działa prawidłowo? Wejdź: ustawienia => opcje programistyczne => aktywuj: lokalizacja wskaźnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CinQ

@@skolsiwo Tak, telefon jest w pełni sprawny, to wina softowa, serwisuję telefony, ogólnie mam jakieś tam pojęcie, ale ten przypadek to dla mnie czarna magia...

Edytowane przez CinQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi