Skocz do zawartości
dnskpe

Używany z możliwością wgrania Custom ROM. Do 600zł.

Rekomendowane odpowiedzi

dnskpe

Witajcie. Właśnie dziś odesłałem LG G2 z powodu takiego, że kupując go, w opisie było napisane, że stan igiełka, 100% sprawny, lecz okazało się iż gniazdo na kartę sim jest uszkodzone.
    Dlatego w związku z tym proszę o doradzenie jaki telefon wybrać? Do LG G2 mam teraz mały uraz przez ww sytuację, dlatego nie wiem czy znów go brać czy nie. Polećcie jakiś równie dobry telefon. Jeśli LG G2 to podrzućcie może jakiegoś linka, bo ja widocznie mam jakiś niefart.

600 max (ewentualnie te pare zł do wysyłki dołożę), aparat dobry (nie musi być super extra 1254mpx), wyświetlacz max rozmiaru g2, możliwość wgrywania custom ROM. Najlepiej żeby było można znaleźć w dobrym stanie wizualnym i technicznym, bo zamierzam go poużywać, a nie za pół roku sprzedać  :).

Edytowane przez NatanW
    Poprawa tytułu. // Wrzuciłem informacji do 1szego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

Jeśli jeszcze raz kupiłbyś G2, wyszedłbyś na tym bardzo dobrze. Jeśli nie chcesz, spójrz na HTC One M7. Niestety bateria będzie o wiele gorsza w porównaniu do LG. W okolicach 650 zł można czasami natrafić na OnePlus One, który ma świetne wsparcie nieoficjalne. Poleciłbym Ci Xperię Z2, ale z nią będzie ciężko w tym budżecie, to już okolice 700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dnskpe

znalazłem na olx OnePlus One, tylko nie wiem czemu na zdj są dwa telefony i czy w ogóle można zaufać, spojrzy ktoś? http://olx.pl/oferta/oneplus-one-bez-simlocka-zadbane-CID99-IDfXpPn.html#1761ad4607
    Co do htc, jeśli słaba bateria to raczej sobie odpuszczę. No Z2 w dobrym stanie znalazłem najtaniej za 670zł. Jeszcze myślę nad G2, jak nie będzie OnePlus One gdzieś w dobrym stanie w okolicach 600zł to wezmę G2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie chcesz miesiecznego LG G4C mini. ? Wziety w sklepie OleOle jak nówka , gwarancja 24 miesiace , chyba lepiej niz pakowac sie w taka uzywke ktora nie wiadomo co przeszla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dnskpe

@@KacperWWA dziękuję, ale nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

@@dnskpe Gość może ma 2 sztuki na sprzedaż. Kupując przez OLX, najpewniej jest obejrzeć telefon osobiście. Wiem po sobie, że przez wysyłkę z OLX różnie bywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dnskpe

do gdyni wydałbym 1/4 kasy wartości telefonu na podróż :P kurcze, widzę że teraz i G2 ciężko w dobrym stanie za 600zł znaleźć

[Dodano: 09 czerwiec 2016 - 13:28]

Dobra, dzięki za pomoc! Udało mi się wyrwać Sony Xperię Z2 za 690zł. Takiej okazji przepuścić nie mogłem, a stan igiełka. Mam nadzieję, że długo mi posłuży :).

Edytowane przez dnskpe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989

@@dnskpe Za te pieniądze doskonały wybór, będziesz zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi