Skocz do zawartości
Artur k920

Lenovo vibe z2 pro tryb aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam mały nie do końca poważny problem z tym telefonem. Pracuje on na androidzie 6.0.1.generalnie telefon spisuje się bardzo fajnie tylko robiąc zdjęcia cały czas jest włączony automat a widziałem nie raz w prezentacjach jak w lewym dolnym rogu użytkownik przyłącza na tryb profesjonalny i może zmieniać różne ustawienia przed zrobieniem zdjęcia...ja tego trybu nigdzie u siebie nie mogę znaleźć! Dlaczego? Mam tylko zwykłe menu aparatu gdzie mogę zmieniać ustawienia ale to kłopotliwe a chodź mi o to żeby pojawiły się okręgi z regulacjami na ekranie. Czy to wina wersji androida czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz CM 13.0 , on takich opcji nie ma. Musisz zakupić z google play program Camera FV-5 , wyczerpie twoje pokłady ciekawości :)

Edytowane przez Hardkorowy Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dzięki za szybką odpowiedź. Bawiłem się trochę typ programem ale to nie to co normalne ich oprogramowanie. A jeszcze mam takie pytanie bo ostatnio dostałem info że jest nowa aktualizacja Cm ściągam ją uruchamiam instalacje tel wyłącza się i włącza klikam instalacje i pokazuje mi błąd. Powiedz mi czy to jakaś znacząca aktualizacja która w jakiś niesamowity sposób odmieni mój tel czy jako laik nie mam czym sobie głowy zawracać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedz mi co masz teraz za wersję ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup pełną wersję Camera FV-5 

Ta bezpłatna nie ma wielu opcji. 

Wersja pełna kosztowała mnie coś około 12 zł ale jest naprawdę super i pięknie działa z tym telefonem.

Z minusów to tworzy osobny katalog gdzie zapisuje zdjęcia (Nie wiem być może można to zmienić - Mnie to przeszkadzało przy zgrywaniu zdjęć z telefonu) 

Edytowane przez Land Rover Arek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam mały nie do końca poważny problem z tym telefonem. Pracuje on na androidzie 6.0.1.generalnie telefon spisuje się bardzo fajnie tylko robiąc zdjęcia cały czas jest włączony automat a widziałem nie raz w prezentacjach jak w lewym dolnym rogu użytkownik przyłącza na tryb profesjonalny i może zmieniać różne ustawienia przed zrobieniem zdjęcia...ja tego trybu nigdzie u siebie nie mogę znaleźć! Dlaczego? Mam tylko zwykłe menu aparatu gdzie mogę zmieniać ustawienia ale to kłopotliwe a chodź mi o to żeby pojawiły się okręgi z regulacjami na ekranie. Czy to wina wersji androida czy o co chodzi?

Witam,

W górnym lewym rogu aplikacji aparatu jest ikonka z literą S po wciśnięciu przyłączy aparat w tryb profesjonalny z przełącznikami. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo K920 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Napisano (edytowane)
    na androidzie 6.0.1

Masz CM 13.0 , on takich opcji nie ma

W górnym lewym rogu aplikacji aparatu jest ikonka z literą S po wciśnięciu przyłączy aparat w tryb profesjonalny z przełącznikami

Jesteś pewien?

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom , przecież CM ma aparat googlowski. On ma 3 funkcję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi