Skocz do zawartości
Marcenao

Aktualizacja do MM a kopia zapasowa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaktualizować swój telefon do MM 6.0.1, jeśli np mam w aplikacji Pascal książkę z programu Lounge, to czy wystarczy jak zrobię kopię zapasową w programie Xperia Companion? Czy potrzebuje jeszcze jakiegoś innego programu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

według mojej wiedzy to nie wystarczy. Jeżeli chcesz przywrócić jakąś aplikację z jej danymi to musisz mieć roota i np titanum backup oferuje kopię zapasową aplikacji-ja z niej korzystam i większośc aplikacji w ten sposób przywracam. No ale root to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pesymik

Ja robiłem backup na kartę SD za pomocą "Kopia zapasowa i resetowanie" wbudowangeo w Z3C. Gry akurat przywrócił bez problemu ale nie wiem czemu pominął aplikację bankowe i Nova Lancher

Edytowane przez pesymik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gerwazy01

@@pesymik

Bankowej nie przywraca zapewne że względu bezpieczeństwa, nie wiem czy zauważyłeś ale nawet zrzutu ekranu nie zrobisz będąc w niej..

Także robię kopie wbudowana aplikacja w pomocy technicznej online i na kartę sd, wszystko ładnie pięknie przywraca nawet hasła i ustawienia ekranu:-)

Edytowane przez gerwazy01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Chciałbym zaktualizować swój telefon do MM 6.0.1, jeśli np mam w aplikacji Pascal książkę z programu Lounge, to czy wystarczy jak zrobię kopię zapasową w programie Xperia Companion? Czy potrzebuje jeszcze jakiegoś innego programu?

Standardowo proces aktualizacji nie resetuje telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pesymik

Tylko jeśli chodzi o online to mi bardzo szybko pokazało że nie ma tyle miejsca na aplikacje. Mam kilka gier po 500MB i wiecej i pewnie dlatego.

Z aplikacjami bankowymi normalna sprawa. Ale ciekawe czemu pomija Nova Launcher. Co ciekawe Nova Launcher Prime zostawia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gerwazy01

@@pesymik

Z nova launcher to najmniejszy problem, gdyż sama ma opcje by zrobić kopię na sd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

A gier nie możesz przenieść na kartę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłem backup na kartę SD za pomocą "Kopia zapasowa i resetowanie" wbudowangeo w Z3C. Gry akurat przywrócił bez problemu ale nie wiem czemu pominął aplikację bankowe i Nova Lancher

Coś tam się jeszcze ustawia, bo mam ustawione, ale nie wiem, czy to zadziała przy aktualizacji. Przed aktualizacją, a także chcę jeszcze zresetować telefon, podobno pomaga i to chyba usuwa aplikację jeśli się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Nie mylisz się.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi