Skocz do zawartości
czaron87

Czy etui od note 3 pasuje do note 3 neo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam etui do note 3 neo, niestety mały wybór jest do tego modelu, ale do note 3 etui jest pełno. I mam pytanie czy jeśli kupię etui do note 3 to czy będzie pasować ono do note 3 neo sm-n7505? Jeśli nie to na jakich stronach mogę znaleźć w miarę solidne etui do 80 zł najlepiej spigen lub ringke albo coś tej samej klasy do note 3 neo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelt

Masz dział dla note 3 neo i tam pisz. A etui pokrowce nawet z chipami znajdziesz tanio na aliexpress. Zdziwisz się bo ceny są już za centy a takie same w Polsce kosztuję od 40 zł w górę. Minus czas przesyłki ale pokrowce idą zwykła pocztą także dochodzą nawet do tygodnia i przesyłkę zwykle masz za darmo. Jeszcze jedno wpisz w wyszukiwanie "n7505 case" i ustaw od najniższej ceny bo ten sam pokrowiec może być w cenach z różnicą dochodzącą nawet do paru dolców, a jest ten sam w najdroższych i najtańszych ofertach po prostu niektórzy chińczycy chcą zarobić a biorą od tego samego dostawcy. I jeszcze jedno większość dostawców na allegro tam kupuje hurtowo zwykle na alibabie (właściciel aliexpress) i sprzedaje to samo po bardzo zawyżonych cenach co jak dla mnie jest przegięciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi