Skocz do zawartości
Piotrush

Telefon wyłącza się w losowych momentach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z Defy: telefon wyłącza się kilka razy dziennie. Na początku myślałem, że może przeciążony hardware, ale potrafił się wyłączyć zarówno podczas ciężkiej pracy, jak i spoczynku w kieszeni. Dodam jeszcze, że po wyłączeniu od razu się włącza. Korzystam z GoLaunchera EX zupdatowanego i zanim go zainstalowałem, nie było tego problemu (choć to mógł być przypadek, ponieważ zainstalowałem go niedługo po kupnie). Znacie rozwiązanie na ten problem? Myślicie, że to rzeczywiście może być przyczyna launchera? Nigdzie bowiem na forum nie znalazłem tematów o takim samym problemie (podobne, jednak nie o to chodziło). Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiec go odinstaluj i zobacz czy problem sie powtarza -_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

to może wipe pomoże ? ale się zrymowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem odświeżyć temat dodając, że po odinstalowaniu GoLaunchera nie tylko nie jest lepiej, ale wręcz przeciwnie - telefon wyłącza się o wiele częściej i staje się to bardzo uciążliwe. Na prawdę nie ma nikogo kto by się znał na Androidzie lub rozwiązał kiedyś podobny problem? Wipe'a zrobię dopiero w ostateczności(czytałem, że to może nieść za sobą ciężkie konsekwencje, nawet w postaci calkowitego udupenia telefonu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wipe'a zrobię dopiero w ostateczności(czytałem, że to może nieść za sobą ciężkie konsekwencje, nawet w postaci calkowitego udupenia telefonu).[/size]

Gdzie Ty cos takiego przeczytales ? :) fakty i mity czy pani domu ?

wipe to wyczyszczenie danych uzytkownika, czyli doprowadzenie do stanu fabrycznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaka masz karte pamieci? jaki masz system?

Wysłano z MB525 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązał się sam i, nie wiem czy to jest w ogóle możliwe, wygląda na to, że winą trzeba obarczyć kartę SIM/operatora, albowiem zmieniłem sieć z Plus na Play i po wymianie karty SIM problem całkowicie ustał. Może zbieg okoliczności, ale wątpię bo szanse byłyby małe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x