Skocz do zawartości
Grombal

Odbarwienia na wyświetlaczu LCD-serwis Huawei

Rekomendowane odpowiedzi

aresza20

Chodzi o to że nie mam żadnej zastępczej słuchawki, a czekam na potwierdzenie zaproszeń :) po 20 lipca odeślę ;) z drugiej strony na prawdę ledwo widać te plamki są jak główka szpilki w serwisie stwierdza że jest wszystko ok.. Ale zobaczymy na pewno podziale się efektami pzdr

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szumy

Ja mam to samo tylko że nie z lewej a z prawej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon kupiłem w Media Markt we wrześniu 2015. W czerwcu b.r. zauważyłem plamy. Wymienili mi w ciągu 4 dni wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darekk

Witam serdecznie zakupiłem z 3-4 dni temu Honora 7

wcześniej nie zwracałem uwagi bo na jasnym tle tego tak nie widać więc myślałem ze tylko na startowym widnieje takie "cuś"

Spoiler

IMG_1469.JPGIMG_1470.JPG

Dopiero teraz jak zacząłem intensywniej zaznajamiac się z telefonem zauważyłem że te plamki są cały czas :/

Jak to wygląda z gwarancja ? rozgrzebią pół telefonu pocharatają go wymienia wyświetlacz? wymienią na nowy czy w ogóle nic z tym nie zrobia (czy to kwalifikuje się na wymiane/naprawe) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aresza20

Ja miałem 4 plamki na środku dodatkowo grzał się strasznie po tygodniu w serwisie dostałem nowa sztukę.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobnie, z tym że u mnie była jedna zielona plamka i kilka jasnych punktów widocznych na białym tle. Dodatkowo uszkodzone było gniazdo ładowarki. Telefon za pośrednictwem plusa został wysłany do serwisu regeneris i został wymieniony wyświetlacz, naprawiono gniazdo. Jednak nie obyło się bez problemów, telefon został źle poskladany i widoczne było wybrzuszenie w górnym lewym rogu a szczelina między obudowami była na tyle duża że można by było włożyć paznokieć. Telefon wrócił do serwisu, wrócił bez wybrzuszenia jednak z dużym odpryskiem farby w tym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam tak samo, białe plamki widoczne na białym tle, takie jak by jaśniejsze kropki, 

czy oni wymieniają ekrany na oryginalne, w sensie fabryczne, bo nie chciałbym dostać w zamian jakiegoś słabego zamiennika :)

http://www.ctdipolska.pl/ to oni zajmują się naprawą, zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Masz dwie opcje. Albo ctdi, albo ccs. Który wybrać to Ci nie powiem bo opinie są podzielone. Ja wysyłałem do ctdi (dawne regenersis).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i klaps ponowny problem z odbarwieniem LCD. Ponowna wysyłka do servisu. Coś mi się wydaje że to ostanie moje doświadczenie z tą marką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sekipl

Tak czytam kilka wątków o H7 i zastanawiam się czy inne marki telefonów też się tak psują? Mam w domu dwa samsungi i są strasznie słabe w kwestii szybkości pracy ale nigdy nie miałem z nimi problemów. Chciałem kupić H7 i trochę wystraszyly mnie wasze problemy. Nie mam dużego doświadczenia ze smartfonami. Czy wg Was jakość Honora jest gorsza od popularniejszych marek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi