Skocz do zawartości
lomar2

komputer widzi kartę pamięci ale nie widzi pamięci telefonu, telefon widzi kartę pamięci ale nie widzi folderów w pamięci telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

lomar2

witam
    mam nadzieje, że to dobry dział. zainstalowalem cm 11 CP i wszystko prawie ok. komputer widzi tylko karte pamieci sd, ale nie widzi pamieci teelfonu. menadżer plików np. root explorer ma dostep do telefonu i wszystkich plików nawet systemowych, ale nie widzi glownych folderow, np muzyka, zdjecia. jak sprawic, aby wszysto bylo widoczne normalnie? zeby mozna kopiowacczyprzenosić np. zdjecie z karty sim do folderu zdjecia na telefonie lub odwrotnie. mam roota i odblokowany tel.

Wysłane z mojego LG-P760

Edytowane przez lomar2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@lomar2

Spróbuj jeszcze raz wgrać CM, sprawdź na innym ROMie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lomar2

probowalem takze na cp 8 i od artusa. jest identycznie. instalowalem roznymi sposobami brand i i o. dziala tylko nemeless, ale tutaj nie moge znalezc innego oc kernela a bylby nawet nawet.

Wysłane z mojego LG-P760

Edytowane przez lomar2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@lomar2

Wejdź w opcje programistyczne i aktywuj roota, poszukaj tam różnych opcji - może coś się znajdzie. Jak nie to może ktoś inny rzuci światło na tę sprawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lomar2

takze probowalem. testuje teraz nemeless. dziala plynnie, jednak brak tych MHz. dzieki za checi. moze ktos cos dorzuci. ogolnie cp chodzi fajnie.

Wysłane z mojego LG-P760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lomar2

prawdopodobnie doszedłem do rozwiązania. prawie wszystkie nowe romy mają wyłączoną emulację sd. inaczej niż na stocku. i tutaj jest mój ból. jak włączyć w cm 11 lub 12 emulację? nikt nie wie? jest gdzieś może skrytp step by step lub do wrzycenia poprzez recovery? zdawało mi się, że przeszukałem wszystko, ale... może być, iż jest, że rozwiązanie jest proste i któryś z forumowiczów zna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi