Skocz do zawartości
drenzi

Cichy dźwięk dzwonka i rozmów

Rekomendowane odpowiedzi

drenzi

Witam Was.

Od jakiegoś czasu borykam się z problemami dźwięku w mojej Xpierii. W poprzedniej wersji androida lollipop już on występował. Gdy np. zmieniam dzwonek to w ustawieniach gra on głośno, natomiast gdy przychodzi połączenie to jest on słyszany znacznie słabiej..jakby był ustawiony 3/4 głośności.

Dwa dni temu przeszedłem na nowego marshmallowa i jest jeszcze gorzej. Teraz słychać jakby grał na połowę głośności, a może i słabiej. Naturalnie przed wgraniem systemu wykonałem reset do ustawień fabrycznych.

Ktoś miał podobny problem? Jest on irytujący, bo zwyczajnie nie słyszę telefonu w kieszeni gdy dzwoni.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adek89

a na kk jak miałeś

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Właśnie się zalogowałem bo chciałem dokładnie taki sam temat napisać.U mnie jest tragicznie,podczas normalnego dzwonienia czy przez messanger-a muszę przykładać telefon do ucha i się wsłuchiwać co ktoś mówi.W samochodzie podczas jazdy czy postoju to nie ma mowy abym siędogadał.

Nie wiem jak było w androidzie 5.1 bo nie korzystałem z messanger i nawet nie pamiętam.W ustawieniach dzwięku w korektorze mam już wszystko podkręcone na +10 a i tak nic nie pomogło.

Dzisiaj już mnie to tak zdenerwowało,że miałem Z3 wystawić na sprzedaż.

Jeżeli nikt nie pomoże tego rozwiązać,to sprzedaje go i to będzie mój pierwszy i ostatni smartfon Sony.Myślałem,że jak ma dwa głośniki to będzie przyzwoicie słychać a tu jest tragedia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
drenzi

Wróciłem do systemu KK, ale to samo. Jest sens wysyłać to na gwarancję?

Strasznie dziwne jest to, że w aplikacji do odtwarzania muzyki jak i w ustawieniach oba głośniki grają równie głośno, ale przy samym połączeniu górny słychać już ciszej.

Edytowane przez drenzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że nie jestem sam. Ja właśnie otrzymałem telefon z W-Supportu po naprawie (zbita szybka, do połowy niedziałający dotyk), i mam dokładnie ten sam problem. Póki co jeszcze 5.1 więc ciekawe co będzie jak przyjdzie aktualizacja do 6.0...

No ale irytuje tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tofcio

Ja już drugi raz z serwisu odebrałem fona i tylko parę dni dźwięk jest ok a później już ledwo słychać jak i dzwonki czy z kimś rozmawiam tragedia jednym słowem chyba trzeba się pozbyć tego Soniacza

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ct65

@tofcio Zawsze można spróbować przeczyścić miejsca głośników sprężony, powietrzem. Na ogół paprochy i syfy z kieszeni zapychają wylot przez co fon gra ciszej :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tofcio

Przeczyściłem sprężonym powietrzem ale nic to niedało

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi