Skocz do zawartości
shark31

Pytanie związane z OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem będzie to o 0,2 sek. szybciej, a czasem o 0,8 sek. To już da się odczuć. W niektórych przypadkach może to być nawet ponad sekunda czy dwie-trzy (głównie ładowanie większych gier czy poziomów w nich). Natomiast zgodzę się, że w większości przypadków będzie to właśnie najwyżej te 0,2-0,3 sek. Duża część aplikacji otwiera się na tyle błyskawicznie, że szybciej prawie faktycznie się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam OPO od 6 dni i jestem pełen podziwu, dla w sumie 2 letniego telefonu. Mam i miałem telefony lepsze pod względem parametrów i nowszej technologii, ale ten jest na prawdę świetny. Jak na razie jest niezawodny. Poza tym jego wygląd a zwłaszcza firmowe tapety ( ta czerwona z napisem NEVER SETTLE jest już chyba kultowa dla OPO ) nadal robią wrażenie. Kupiłem go za ok.600 pln i nie żałuję wydanych pieniędzy :thumbup:. Polecam go szczerze! Jeszcze jak uda mi się kupić do niego nowe plecki (jak obserwuję fora,nie jest to proste),to będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Tapety z nowego op3T też są fajne ;) Swojego kiszę już ponad rok i tak naprawdę dalej nie widzę ani powodu ani odpowiedniego konkurenta do wymiany w przyszłości, (najbliżej mi do op3t właśnie ale dalej opo to wymiatacz, z ogromnym wsparciem (RR rulz).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Ja na CM14.1 nightly - Nougat 7.1.1, śmiga aż miło. Prawdpodobnie nie kupię prędko nowego telefonu, chyba że Cyanogenmod przestanie wydawać oficjalne wersje nightly na ten telefon, na najnowszym Androidzie. Nie widzę potrzeby zmian, wszystko działa dobrze i bardzo szybko, wyświetlacz wystarczający (4k nie jest potrzebne, wystarczy full hd).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też chętnie przeszedłbym na CM14.1 ale nie za bardzo potrafię.:facepalm2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi