Skocz do zawartości
pitt_99

Zdjęcia Google

Rekomendowane odpowiedzi

Natan

Zdjęcia Google to miejsce na wszystkie Twoje fotografie i filmy. Tutaj możesz je automatycznie porządkować, szybko wyszukiwać i ożywiać. To galeria zdjęć, która myśli tak jak Ty.

http://forum.android.com.pl/topic/278178-google-photos-dziwne-zachowanie/

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pitt_99

Cześć.
    Czy ktoś wie, jak przywrócić synchronizację w Google zdjęciach na telefonie? Mam włączoną synchronizację i w tel i w aplikacji. 
    Chodzi o to, że po usunięciu zdjęć z serwera google (usunięte pewnie nie są ;)), po zrobieniu selekcji, chciałem ponownie zsynchronizować zdjęcia, ale nic się nie ładuje na serwer. Ładują się tylko nowo zrobione zdjęcia, natomiast poprzednio zrobione nie.
    Przywracałem aplikację do stanu fabrycznego, instalowałem jeszcze raz i nic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MiL999

Witam,

Ostatnio włączyłem na Androidzie w Google Photos automatyczny backup zdjęć do chmury. Wybraną mam wysoką jakość, czyli z przekompresowaniem zdjęcia. Problem w tym że po przesłaniu zdjęć na serwer mam w telefonie te zdjęcia podwójnie. Muszę usuwać zdublowane zdjęcia i liczyć na fart żeby usunąć akurat nie to które zostało przesłane.

Powiem szczerze że jeżeli to tak ma działać to jest to bezużyteczne. Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa dotyczy aplikacji Zdjęcia, a konkretniej edytora zdjęć, czyli nie ten z albumu, lub szkic, tylko konkretnie aplikacja zdjęcia google, prawdopodobnie starsza wersja musi być tej aplikacji, na pewno starsza niż ta z 9 czerwca 2016, (czyli ostatnie wydanie w sklepie gogle Play) Starsza wersja po prostu przypadła mi świetnie do gustu jeżeli chodzi o edycję zdjęć, szczególnie polubiłem świetną opcję Magia ja to nazywam różdżka, bo naprawdę efekt jest zniewalający. W starszej wersji Zdjęcia gogle miało pod różdżką trzy tryby, teraz jest tylko Jeden Auto. Idzie jakoś wgrać starszą wersie aplikacji gogle zdjęcia ? Może da się zrobić downgrade aplikacji Zdjęcia od Gogle?  Kto używał do edycji aplikacji zdjęcia wie o czym mówię.

Pozdrawiam serdecznie z Południowej Polski :)

Z Poważaniem Łukasz Rozalewicz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam skąd mam pobrać aplikację zdjęcia gogle, wersie starszą od wersji 1.22.0.124168645 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szopenrau sprawdziłem wersję 17 i 18 i nadal są dwie opcje a dokładnie pamiętam że na starym firmware, były trzy opcje magii pod różdżką łącznie z trybem poprawy do HDR.

Mógłbyś u Siebie sprawdzić, czy tak samo jak ja Masz niezależnie czy Masz zainstalowaną 17, czy 18 wersję ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam u siebie problem ze zdjęciami google. Mianowicie po zmianie telefonu w aplikacji na telefonie pokazuje złą kolejność zdjęć (nie po czasie ich zrobienia a skopiowania na SD -.- ). W wersji online przeglądarki jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to Forum wymarło czy na prawdę nikt nie jest w stanie odpowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@whitewolf1608

Z tego co widzę, na apmmirror wersji google photos jest 4 strony. Od 1.12... do 1.27... tylko w tym roku.

Dlaczego sądzisz, że ktoś je sprawdzi za ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi