Skocz do zawartości
pitt_99

Zdjęcia Google

Rekomendowane odpowiedzi

@melis dzięki, miałem dokładnie to samo, ale zadziałało! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=334804]jender17[/mention] Z menu po lewej stronie u góry w aplikacji wybierz, foldery na urządzeniu. Powinno pokazać wszystkie te foldery zawierające obrazy

tap

Dzięki za odpowiedź.

Niestety u mnie to nie działa. Właśnie w tym miejscu nie pokazują się utworzone przeze mnie foldery. Są tylko te 4 o których napisałem.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia Google mam wyłączone bo nie używam tej aplikacji jednak od około tygodnia, raz na dzień lub dwa, wyskakuje mi komunikat o aktualizowaniu "języka aplikacji Zdjęcia Google" po czym program ten jak gdyby nigdy nic pojawia mi się na liście aplikacji i muszę go na nowo wyłączać. Strasznie irytująca samowolka. Wie ktoś co jest tego przyczyną?

Telefon to OnePlus 3T, Android 9.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Swierk

Witam,

Czy u was też występuje problem w aplikacji Zdjęcia (od Google) że jeśli macie włączona synchronizację zdjęć z urządzenia przy przeniesieniu jakiegoś zdjęcia które już było zsynchronizowane w inne miejsce w strukturze plików w telefonie (przy pomocy jakiegoś menadżera plików) np z pamięci wewnętrznej telefonu na kartę SD to zaczyna się synchronizacja która nigdy się nie kończy!

Czy ktoś mógłby to sprawdzić?
    Idealnie jakby to była Xperia, idealnie jakby Z5. Ale na innym telefonie też jestem ciekawy czy to występuje...

Wysłane z Xperia Z5, stock rom 7.1.1, 32.4.A.1.54, Magisk 18.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Swierk

Witam,

Czy u was też występuje problem w aplikacji Zdjęcia (od Google) że jeśli macie włączona synchronizację zdjęć z urządzenia przy przeniesieniu jakiegoś zdjęcia które już było zsynchronizowane w inne miejsce w strukturze plików w telefonie (przy pomocy jakiegoś menadżera plików) np z pamięci wewnętrznej telefonu na kartę SD to zaczyna się synchronizacja która nigdy się nie kończy! Czy ktoś mógłby to sprawdzić? Idealnie jakby to była Xperia, idealnie jakby Z5. Ale na innym telefonie też jestem ciekawy czy to występuje...

Wysłane z Xperia Z5, stock rom 7.1.1, 32.4.A.1.54, Magisk 18.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi