Skocz do zawartości
spawi

Trzaski w nagraniach wideo

Rekomendowane odpowiedzi

spawi

Witam,

Moim problemem jest nagrywanie, kiedy nagrywam flimy, słychać jakby trzaski.

proszę o pomoc, bo nie chcę zmieniać telefonu znowu :c

pozdrawiam,

spawi  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Daj przykladowe wideo. A poza tym ja juz w styczniu po ponad roku uzywania oddawalem na takiebpykanie i harczenie wlasnie tylko podczas nagrywania video. Po naprawie nie mialem zaklicen w wiedeo ale zniszcyli mi sporo rzeczy w telefonie i w maju wymienilo mi lg na nowy telefon. I w tym nowym tez tak pyka przy nagrywaniu wideo czyli one potrafia tak miec. Sprawdzalem w sklepach i tez tak bylo w sklepowych - ale nie wszystkich czyli sa lepsze i gorsze egzemplarze.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gunman

Oddawał ktoś jeszcze telefon do serwisu z tego powodu? U mnie pyka przy nagrywaniu wideo ale i również przy nagrywaniu dyktafonem. Czasem mniej, czasem więcej ale to mnie denerwuje. Zauważyłem że najgorzej jest na pierwszym nagraniu po dłuższej przerwie, jak się napyka to już jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spawi

@@Gunman ja oddałem do serwisu, zobaczymy co mi powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gunman

To daj tu znać jak wróci z naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

To jest normalne, przynajmniej tak mi się wydaję. U mnie również występuje ten problem. Na ogół pojawiają się te trzaski przy dotknięciu mikrofonu ręką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

To nie jest normalne. Tebtrzaski są w większości G3 bo sprawdzalem i nie powoduje to dotykanie mikrofonów. W poprzednik egzemplarzu G3 jak był nowy to były pęknięcia a po roku to charczenie jak by ktoś pilą orał po obudowie, w serwisie wymienniki płytę glowna i nie było już trzasków. Ale ze popsuł mi aparat w serwisie LG dalo mi nowy G3 w którym też są trzaski... Pytanie czy nie pogarsza się po czasie jak w poprzednim.

Wysłane z mojego Tab2A7-10F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

@marvinb24 Ciekawe... Bo przy G3 2/16 miałem te trzaski i teraz na 3/32 też mam. Dziwne co?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

To wytlumacz mi dlaczego serwis po naprawie dal mi plyte glowna bez trzaskow w audio? Dziwne co???

Tak samo dziwne ze sprzet powinien dzialac poprawnie nie miec trzaskow... Dla mnie to wada konstrukcyjna skoro tyle telefonow to ma.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gunman

To jest normalne, przynajmniej tak mi się wydaję. U mnie również występuje ten problem. Na ogół pojawiają się te trzaski przy dotknięciu mikrofonu ręką.

Sprawdzałem wielokrotnie na leżącym telefonie, bez dotykania. Trzaski występują nie tylko na nagraniach wideo ale i przy nagrywaniu aplikacją dyktafon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi