Skocz do zawartości
TorRenT426

Etui, pokrowce, case itp - Redmi Note 3 Pro/Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

situ

Ja posiadam etui w sam sobie jest dobrze dopasowany ale po 2 miesiącach ramka się powycierała na narożnikach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie etui polecacie do Xiaomi ? Co myślicie o tym: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-flex-case-etui-2xfolia-i6122202386.html
    Na allegro jest bardzo mały wybór, praktycznie ciągle te same aukcje. Nie chce mi się zbytnio ściągać z Chin ale chyba tak trzeba będzie... 

Jeżeli posiadacie jakieś praktyczne, dobrze wyglądające etui to po prostu wklejcie link :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    91MaxeL

Nillkin Frosted lub Ipaky.

Szkło: Nillkin Amazing H+ lub Mocolo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

@torRen ja mam to etui i jest ekstra. Ramka troszkę plastikowa. Dałem 25zl bez szkla

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

Witam poszukuje case + szklo do wersji KATE tej 2 mm dluzszej na Allegro tego nie opisują i musialem zwrocic paczkę, moze ktos doradzic skad zakupic ciekawy kase + szklo nie drogo ? 

Z gory dziekuje 

Edytowane przez Warson
    Literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Spoiler

fe1836b6bfa1f366558c183978fc0d47.jpg

Chyba musimy czekac, ja zamowilem na zwykle i silikonowy case jest naciagniety mocno, ale czuc, ze troche brakuje, a szklo dzisiaj dopiero naklejam, ale mierzylem i deko tez brakuje :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Warn_Girl
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER, poprawione. Proszę o tym pamiętać. Cytowanie poprzedzającego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 19.10.2016 o 00:30, Warson napisał:

Witam poszukuje case + szklo do wersji KATE tej 2 mm dluzszej na Allegro tego nie opisują i musialem zwrocic paczkę, moze ktos doradzic skad zakupic ciekawy kase + szklo nie drogo ? 

Z gory dziekuje 

hej,

Ja mam ten sam problem ale znalazłem rozwiązanie na innym forum: [ciach]

tutaj robią zakup grupowy z Tajwanu na akcesoria ;) nie ma szkła ale jest przynajmniej folia ;)

no i pasuje do naszych telefonów

Edytowane przez patrikos23
    Usunięto link do konkurencyjnego portalu, co zgodnie z regulaminem jest niedozwolone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olszam

Ja niby od sprzedawcy kupiłem do wersji z LTE ipaky (czyli kate) + szkło ale i tak nie pasowało. W szkle to można przeboleć te 2mm, ale z obudową to już lipa, guma w miarę pasowała ale już nie plastik, ledwo wcisnąłem ale i tak się wyginał i zaczynał pękać. Nie chciało mi się już reklamować bo mam dość ciągłego czekania na wszystko, dzwonienia i zgłaszania danych rzeczy. Wystawię tylko negatywną opinię sprzedawcy i tyle, już niech sobie trzyma te 30zeta bo ze szkła korzystam. Co do gumy z ipaky to myślę by dokupić jeszcze bumpera i nałożyć to na etui, ciekawe jakby to trzymało, albo kiedyś sobie kupie drukarkę 3d i sobie nadrukuje etui :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi