Skocz do zawartości
woiram

Tablet do 300 zł koniecznie ze sklepu komputronik

Rekomendowane odpowiedzi

woiram

Witam, popsuł mi się tablet ze sklepu komputronik, w zamian mogę wziąć coś nowego o równowartości 249 lub droższy i trzeba dołożyć, max co mogę dołożyć to 50 zł, czyli kwota na tablet to 300 zł. Do tej pory miałem Medion LifeTab P7331, ogólnie w miarę byłem z niego zadowolony jednak miał mało pamięci na aplikacje, a w żaden sposób nie mogłem zrobić na nim roota (procesor intela)  i instalować na karcie. Co byście polecili nie gorszego z tego sklepu, w miarę dobrym wykonaniu i co dało by się łatwo zrootować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne bo 2015 r masz prawo żądać zwrotu gotówki a sklep musi Ci dać taką możliwość. Może znajdziesz coś odpowiedniego w komputroniku ale to jednak Ciebie ogranicza. A tak możesz wziąć kasę i poszukać czegoś w innym sklepie np rvt albo sferis czy też z zupełnie innego źródła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@@woiram

W tej cenie nie ma specjalnego wyboru. Może lenovo z dopłatą:

http://www.komputronik.pl/product/319498/Elektronika/Laptopy_Tablety/Lenovo_TAB3_A7_10F_ZA0R0024PL_.html

Ps. Z3735 rootuje się przez temp recovery - tak jak dell venue, yoga 2, lenovo s8.

Mtk: kingoroot, vroot, mtk droid tools.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woiram

Tablet lezal na stole na dworze, troche zawialo i stol z tabletem sie wywrocil, bylo ubezpieczenie, na szczescie uznali  i powiedzieli ze mozna wziasc cos nowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    harko

Tak z ciekawości to jaki tablet miałeś? opłacało Ci się ubezpieczać sprzęt o wartości 250zł...? Miałem kiedyś przygodę ze maszynką od philipsa że pod koniec gwarancji zaczeła dziwnie harczeć i udało mi się wysłać na gwarancję, a mojego modelu już nie było więc dali mi nowszą wersję. Odnośnie Ubezpieczenia z tego co się orientuję to jeśli sprzęt był ubezpieczony od uszkodzeń mechanicznych to powinni albo go naprawić, albo dać identyczny w ramach ubezpieczenia, chyba że też nie produkują jak w moim przypadku wtedy jest szansa na wybranie czegoś lepszego.. Jak długo cieszyłeś się swoim tabletem? Technologia idzie z postepem więc bez przeszkód powinieneś wybrac coś na poziomie posiadanego wcześniej a nawet lepszego w tej kwocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woiram

Ze sprzetu korzysta dziecko dlatego ubezpieczylem, jak widac oplacilo sie. Sklep zaproponowal na wymiane na co chce wiec nie wybrzydzam :)  Dzieki wszystkim za odp zakupiony zostal lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius
    Medion LifeTab P7331
    Może lenovo z dopłatą

Boshe! Medion ma zdecydowanie lepszą specyfikację niż to Lenowo: 1280 x 800 vs 1024 x 600, Intel Atom Z3735G vs MTK 8127, 1 GB DDR3 vs 1024 MB (DDR2) robi zdecydowaną różnicę - jak dla mnie nie warto Lenovo. Ale cóż skoro go wziąłeś... Ja bym dopłacił do tego Samsunga - http://www.komputronik.pl/product/206791/Komputery/Tablety/Samsung_T310_Galaxy_Tab_3_8_0_16GB_black.html ze względu na wystarczający procesor (taki sam jak w moim Note 2) i więcej pamięci ram lub ewentualnie do tego Lenovo - http://www.komputronik.pl/product/232735/Elektronika/Laptopy_Tablety/Lenovo_A3500_A7_50_ciemno_niebieski.html ze względu na lepszą rozdzielczość ekranu i wydajniejszy procesor niż wzaproponowanym przez kolegę @@dzidexx urządzeniu No, ale mleko się już wylało... Może z ubezpieczenia jednak mógłbyś skorzystać znowu ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@@Igorius

Witamy po wczasach.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Dziękuję bardzo i polecam się na przyszłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi