Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

andkwa

Wymazałem 

Edytowane przez andkwa
Filmy umieszczamy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,
ponieważ nie mogę dodać dodatkowego tematu i nie znalzłem nigdzie odpowiedzi na mój problem zwracam się z zapytaniem, czy mieliście może podobny problem w Y6.Mój nowy telefon niestety mimo włączonego cały czas Wi-Fi,po wybudzeniu nie łączy się automatycznie z siecią. Po kliknięciu na sieć jest możliwość wybrania "POŁĄCZ" i wszystko zaczyna działać. Nie wiem dlaczego taki problem się pojawia. Mam też drugi taki telefon tylko czarny i tam bezproblemowo załącza się sieć Wi-Fi po wybudzeniu. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i cały czas dzieje się tak samo, że automatycznie nie łączy się z Wi-Fi. Może Ktoś spotkał się z takim problemem.

Pozdrawiam,
Kamil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andkwa

@@andkwa

W pierwszej kolejności 

1.Ustawienia

2.Wi-Fi

3 Menu

4.Ustawienia zaawansowane

5.Utrzymuj Wi-Fi w trybie uśpienia

6 zaznaczamy zawsze

Jeżeli to nie pomoże to poniżej procedura przywracania ustawień fabrycznych.

1. Ustawienia

2.Kopia i kasowanie danych

3.Utwórz kopię zapasową

4.Ustawienia fabryczne 

Przed przywróceniem ustawień fabrycznych zapisać sobie nazwę konta google oraz prawidłowe hasło żeby sytuacja nie powtórzyła się jak wyżej .

Edytowane przez mobopx
nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. @up wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za sugestie, ale już raz powróciłem do ustawień fabrycznych i dodatkowo mam zaznaczone "zawsze" przy utrzymuj Wi-Fi w trybie uśpienia. I cały czas problem nie ustępuje.

Edytowane przez mobopx
nie cytujemy poprzedzającego posta w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andkwa

To nic innego nie pozostaje jak flashować system 

Edytowane przez mobopx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to już wyższa szkoła jazdy i raczej z tym nie dam rady sam. Chyba lepiej będzie oddać do serwisu do zdiagnozowania problemu.

Edytowane przez mobopx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andkwa

To jest bardzo proste ściągamy ten plik 

http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=68005&version=237715&siteCode=chen

Następnie rozpakujemy kopiujemy na kartę pamięci folder "dload" instalujemy w telefonie  kartę SD  ,przy wyłączonym telefonie naciskamy jednocześnie przyciski głośności ściszania oraz power ,wówczas telefon automatycznie zacznie aktualizacje .Czekamy do końca aż telefon sam się zresetuje  .Ważne w trakcie aktualizacji nie wyłączamy telefonu  i nie wyjmujemy baterii.

Powodzenia 

Edytowane przez mobopx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to rzeczywiście wydaje się proste, a czy ma to wpływ na gwarancję jaką posiada telefon?

Edytowane przez mobopx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem rozwiązanie jak się pozbyć tego męczyłem się nad instalacją softa huawei y6 kilka razy trzeba jedną rzecz przestawić mianowicie zaznaczyć wersje oem w systemie aby zainstalować i zweryfikować konto google problem tkwi w oem czy na innych modelach zadziała tego nie wiem na moim y6 zadziało , wszystko jest na filmiku pokazane niżej dołączam link pozdrawiam :

Edytowane przez mobopx
Zdjęcia, screeny oraz filmy umieszczamy w spoiler. (pkt 4.11 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam. Dalej są problemy z usunięciem tej blokady google czy już przy każdym urządzeniu da się to ominąć?

Edytowane przez Magiclol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi