Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aby usunąć monit o koncie google nalezy uruchomić twlwfon w trybie eRecovery Huawei. Należy nacisnać przyciski power aż do zresetowania się telefonu i w momecie zawibrowania trzymać volume Up. Wtedy uruchomi eRecovery w którym wybieramy wipe cche and dalvik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kacpelucha

niestety ale to nie pomaga w przypadku y6

Edytowane przez mobopx
Cytowanie poprzedzającego posta w całości jest niezgodne z regulaminem. Używamy @UP lub @wspomnij (pkt. 4.6 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja to właśnie robiłem na y6.

Edytowane przez kacpelucha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez robiłem, jak by to było takie proste to ludzie nie głowili by się jak to obejść a poza tym ta blokada nie miała by sensu. nawet wgranie na nowo softu nie pomaga

wiecej info w tym temacie http://forum.android.com.pl/topic/261003-pomimo-przywr%C3%B3cenia-ustawie%C5%84-fabrycznych-system-%C5%BC%C4%85da-nazwy-i-has%C5%82a-poprzedniego-konta-google/

Edytowane przez nismo99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich,

posiadam telefon Huawei Y6 i dzisiaj po przywróceniu ustawień fabrycznych pojawił się problem z ponownym zalogowaniem do konta google. Widziałem wiele wątków o podobnym problemie, natomiast nie widziałem wątku, w którym nie można byłoby się zalogować do konta, mimo, że adres email i hasło są znane (tak, wiem że są znane, bo jak wpisuję inny email bądź hasło to wyskakuje błąd, że na tym adresie nie ma konta, bądź że hasło nieprawidłowe). U mnie wygląda to w ten sposób, że próbuję się zalogować, wpisuję adres email a następnie hasło, pojawia się okno 'sprawdzam dane', a następnie cofa mnie z powrotem do okna 'zweryfikuj konto' gdzie wpisać trzeba adres email. Nie mam zielonego pojęcia w czym tkwi problem. Możliwe że to wada fabryczna? Będę wdzięczny za wszelką pomoc i z góry za nią dziękuję. 

Edytowane przez skolsiwo
Usunięcie prefiksu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.

Rozwiązałeś może twój problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Witam, tata oddał mi swój telefon (HUAWEI Y6), przywróciłam ustawienia fabryczne. Niestety pojawił się komunikat "Urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować, zaloguj się na konto Google, które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu". Tata niestety nie przywiązywał do tego wielkiej wagi, więc nie pamięta ani loginu, ani hasła. Wpisywaliśmy wszystkie możliwości, który przyszły nam do głowy, niestety nie przyniosło to efektu. Czy jest jakiś sposób, aby to ominąć, lub aby przypomnieć zarówno login jak i hasło przy użyciu imienia i nazwiska? Czy jestem skazana od razu na serwis?

Dodam, że przy weryfikacji przy użyciu numeru i e-maila jest powiązany z nimi jeden adres gmail, który na pewno nie był na tym telefonie.

Ten adres gmail był tylko do pobierania aplikacji, nie ma z niego wysłanych żadnych wiadomości, ani nie ma żadnych powiązanych z nim kont.

Edytowane przez Aleksandra
Modyfikacja tytułu wątku niezgodnego z regulaminem forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, mam zablokowanego Huaweia Y6, mianowicie bo resecie telefonu do ustawień fabrycznych pojawiło się logowanie do konta google a nie znam ani hasła ani nic, ktoś wie jak sie tego pozbyć? z telefonu nie da sie korzystać :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz może odblokowany bootloader?

Wytapatalkowano z Y6 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi