Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Niestety nie, nie chce się bawić w odblokowywanie bootloadera ani żadne z tych rzeczy żeby czasem nie uśmiercić telefonu bo to nie mój telefon, nie da się jakoś inaczej tego obejść ?

Edytowane przez mobopx
    Cytowanie poprzedzającego posta w całości jest niezgodne z regulaminem. Używamy @UP lub @wspomnij (pkt. 4.6 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@rzeznikmax

da się, w banalny sposób. Wystarczy poprosić właściciela telefonu o podanie danych do logowania.

Jeśli ich nie pamięta, to zawsze można skorzystać z opcji odzyskiwania hasła (za pomocą PC) ;)

Edytowane przez mobopx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie nie pamieta danych,moglbys powiedziec jak to zrobic za pomoca pc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domkor

Więc tak wszystkie wskazane powyżej metody zawiodły  łącznie z instalacją systemu i metodami obejścia. 

Mi udało się stosując obejście poprzez ułatwienie dostepu do niewidomych oraz założenie nowego konta z poziomu telefonu , jakby co to pisać na prv.

Wydaje sie że wbijanie sposobów obejścia na forum bardzo szybko neutralizuje ten sposób . Sam jeszcze rok temu usuwałem poprzez aktualizację oprogramowania ( wtedy nie pamietałem hasła )   nie zadziałało tez  pisanie do serwisu bądź też kontakt z google to poprostu strata czasu.   Ja np teraz zanałem konto i hasło a mimo to nie przechodziło weryfikacji informując że mam niewiedzieć czemu czekać 24 h mimo iż użądzenie było potwierdzone na moim koncie i do niego dopisane.  Niemniej sposób jest i jeśli ktoś zainteresowany to pisać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi