Skocz do zawartości
maarecki

Mój telefon nie wstaje po wgraniu SOFTU / ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

maarecki
    W tym wątku od dzisiaj, proszę zgłaszać swoje problemy po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela itp.

każdy nowy temat typu "Wgrałem ROM xxx i telefon się nie uruchamia" będzie przenoszony do kosza.

Edytowane przez maarecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Mam problem po próbie instalacji customa. Procedura standardowa:

1. Odinem stock z sammobile

2. Cf-Autoroot

3. Twrp

4. Wipe wszystkiego (i tu się pojawia pierwszy problem. Nie mogę tego zrobić - patrz zdjęcie)

Spoiler

20161022_092130.jpg

5. Po odpaleniu telefonu pojawia się coś takiego i nic się nie da z tym zrobić 

20161022_092042.jpg

Spotkał się ktoś z takim problemem?

Internal Storage ma wartośc 0mb i nie da się jej zaznaczyć

W zakładce Mount nie ma opcji zaznaczenia /data

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odin, czteroplikowy stock, zaznaczony plik PIT i powinno ruszyć.

Edytowane przez nesiasps
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego już doszedłem ;) tylko jak ruszyć dalej? żeby mu wepchnąć customa z portem z Note 7?

-------------------------EDIT--------------------

Rozwiązane. Postawiłem wszystko od nowa i zrobiłem zgodnie z tym poradnikiem TUTAJ

Edytowane przez domannpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja trochę inaczej a mianowicie chciałem wgrać rom oryginalny XEO wszystko ustawiłem tak jak było tu opisywane nie raz tyko jak kliknąłem w Odinie strat to od razu wyskoczył błąd i teraz telefon jest w trybie  downloading ,odin nie wykrywa a telefon nie reaguje na żadne kombinacje klawiszami. Jakieś sugestie oprócz że cegła ?

Edit:

ok poszło nie było tematu trochę się wystraszyłem

Edytowane przez Muszczu
    W powodzie edycji można(nie trzeba) napisać powód edycji, a nie dalszą część postu. Poprawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forys0

Koledzy proszę pomocy!

Po wgraniu przez TWRP SuperMan rom v 2.3 na wersję 2.2 telefon uruchomił się normalnie. Przywróciłem kopię Lunchera Nova , pobrałem aplikacje,zrestartowałem telefon i zaczął się problem. Telefon zawiesił się na bootlogo SuperMan, po wciśnięciu guzika power wyłączył się. Od tego czasu za każdym razem następowała zawiecha na bootlogo. Wproadziłem go jeszcze raz w recovery i zrobiłem full wipe w celu ponownego zainstalowania systemu, niestety jak chciałem przejść w TWRP  z czyszczenia do instalacji to też zawiesił się. Od tego czasu po wyłączeniu nie idzie już nic z nim zrobić, ani wprowadzić w recovery ani w tryb download, cały czas jest czarny ekran, zero reakcji na cokolwiek. Proszę niech ktoś coś poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki

@forys0

spróbuj w takim razie na początek tego --> przyciśnij wszystkie przyciski telefonu naraz i poczekaj, aż zareaguje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panowie

jakiś czas temu wgrałem sobie na ROM OPV, który był oryginalnie w telefonie 4-plikowca Nougat BTU XEO. Nie było żadnych problemów

Jako, że jestem zwolennikiem softu brandowanego wgrałem wczoraj najnowszy OPV 7.0. 4-plikowiec CSC + pit. Wszystko w porządku jak zawsze ale co jakiś czas nie wiem kiedy i prawdopodobnie tylko jak telefon jest bezczynny nastepuje chyba restart...pojawia się logo samsunga ktore pulsuje kilka sekund potem pojawia sie na chwile informacja brak zasięgu komórkowego i normalnie dochodzi do pulpitu. Trwa to jakies 10-15 sekund i zdarzyło się kilka razy. 

Zrobiłem full wipe i wgrałem jeszcze raz firmware i bez powodzenia, jeden dzien spokoju i znowu....Może coś pomieszałem? Ktoś pomoże? Może jakaś aplikacja na tym romie powoduje restart?

Edytowane przez Melman1980

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alonso

A masz zainstalowany może "bezpieczny katalog-secure folder" ? Bo mi po instalacji tej apki też zaczęły się restarty
    Rzadko ale są

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez alonso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon swiezy w sumie bez aplikacji:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi