Skocz do zawartości
Bride

[M] [6.0.1] SM-G900F Galaxy S5 (G900FXXU1CPEM) [XEO] POLSKA 01.06.2016

Rekomendowane odpowiedzi

gidyja

Mnie natomiast denerwuje podwójna ikonka alarmu na belce, używam alarm extrem i na 5.0 była jedna od aplikacji a teraz dodatkowo wyświetla drugą jakby od systemowego budzika.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fuurek

@@gidyja

Ustawiłem u siebie przed chwilą także dwa budziki, systemowy i od Timely  i mam jedna ikone. 

Jeszcze pytanie, po tygodniowym używaniu 6.0.1 BTU opłaca się przejść na XEO czy nie zawracać sobie głowy? Jakieś dodatkowe / inne apki dorzucili / zabrali w XEO?

Edytowane przez Fuurek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tvn player dodali:D a u mnie wywala ciagle ze nie udalo sie pobrac ale czego to juz nie napisali:d

Edit: mialem MMS do pobrania wygasle z 2014 roku:D i wyskakiwal ten komunikat o pobraniu:D

Edytowane przez pawel188
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elin

Witam. Jestem w Orange(jeszcze rok gwarancji) i mam pytanie. Czy warto przejść na XEO i jeśli tak to czy mogę zrobić to Odinem i plikiem z pierwszego posta czy za pomocą 4 plików zapodanego w którymś kolejnym? A może jeszcze w inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarecki

@@Elin

dzięki XEO pozbywasz się ,,bajerów operatora". Sam używam XEO (choć nie tej wersji) i jestem zadowolony. 

Możesz wgrać odinem a najlepiej ściągnąć bez żadnych ograniczeń programem http://forum.android.com.pl/topic/247614-samfirm-narz%C4%99dzie-do-pobierania-rom%C3%B3w/page-1

Ustawiania: region wpisujesz XEO

post-214757-0-42678800-1466542755.png

Postępujesz zgodnie z instrukcją: 

http://forum.android.com.pl/topic/170789-odin-flashowanie-oryginalnych-rom%C3%B3w-samsunga-za-pomoc%C4%85-odina/page-1

Informacje:

Po ściągnięciu musisz rozpakować archiwum. Będziesz miał 4 pliki: AP, BL, CP oraz CSC. Wrzucasz je w odpowiednie dla nich miejsca w Odinie. Plik AP w pole AP, BL w pole BL, CP w okienko CP oraz CSC w pozycję CSC w Odinie. Dodatkowo jeszcze wrzucasz plik PIT w okienko PIT i zaznaczasz opcję "Re-Partition" (jeżeli nie zaznaczy się automatycznie). Plik PIT pozyskujesz z pliku CSC. Jak? Robisz kopię pliku CSC. Zmieniasz rozszerzenie kopii CSC na .rar i wypakowywujesz archiwum. W środku masz plik PIT. 

Screenshot z ustawień Odina:

post-214757-0-32928200-1464638703.png post-214757-0-32928200-1464638703.png

Edytowane przez maarecki
  • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mooop

Bloatware na stockowym systemie... Dzięki Samsung, player.pl to to czego mi było trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czym się różni ogólnie wersja 4 plikowa od zwykłej. Mam teraz 5.0 i chce telefon kompletnie wyczyścić czyli wgrywać 4 plikową ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hubal

Tak, czteroplikową plus PIT

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kaloh

Zrobilem bez Pit i skonczylo sie na full wipe. Pit konieczny :) System spoko

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś linka do 4 plikowca. SamFirm nie mogę pobrać. Dostawca netu coś CIACH  kilkanaście sekund pobiera a potem pauza i kappa :(

Edytowane przez Fenek
Słownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi